Зворотній дзвінок
Наши работы Наши услуги Наши контакты
Поиск
 
Рус
HEMSTEDT (Германия)
Devi (Польша)
Nexans (Норвегия)
Fenix (Чехия)
ProfiTerm (Украина)
Пленочный пол HI HEAT(Корея)
Терморегуляторы
Что такое антиоблединение?
Наши услуги
Наши контакты
 
Hemstedt (Німеччина)

Безкоштовний монтаж теплої підлоги або знижки!

тел.;(096)0094613; (093)7548260;  

 

Нагрівальний мат Hamstedt DН>ціни детальніше  використовується нагрівальний кабель з фторполімерної внутрішньою ізоляцією, температурою плавлення 205 град. Спеціальна ізоляція надійно захищає від впливу хімічної серед ультрофіолета, володіє підвищеною стійкістю до старіння. Запатентований безмуфтове з'єднання HEM-SYSTEM дозволяє гарантувати безперебійну роботу теплої підлоги більше 50 років. Довжина холодного проводу 4 м . Діаметр кабелю 3,5 мм.


 

 

Нагрівальний кабель Hemstedt BR-IМ>ціни детальніше  для теплої підлоги 17Вт/м укладка до залиття цементно-піщаної стяжки. Діаметр кабелю 7мм.


Тонкий двожильний кабель Hemstedt DR>ціни детальніше   який монтується на монтажну стрічку. Укладається на готову стяжку перед укладанням плитки. Кабель встановлюється в клейовий шар для плитки і не піднімає рівень підлоги. Економить висоту підлоги. Більш швидкий прогрів в порівнянні з кабелем BR-IM для укладання в стяжку. Заміна мату - економія 25%! 

На сьогоднішній день Hemstedt є великим інноватором в сфері виробництва електричних систем опалення. Розробки і переваги:
Безшовне герметичне безмуфтове з'єднання нагрівального кабелю (навіть на матах маленької площі), що робить тепла підлога Hemstedt виключно довговічним і безпечним у використанні.
Фторполімерна ізоляція кабелю, температура плавлення якої становить 205с, так само гарантія безпеки і ефективності системи опалення.
Додатковий суцільний алюмінієвий екран дає змогу отримати стабільний опір всієї системи.
Оптимальна хімічна стійкість ізоляційної оболонки, значно розширює сферу застосування, в якій може використовуватися електрична система опалення.
Нагрівальні кабелі з вбудованими обмежувачами температури, роблять систему комфортною в управлінні.
Ізоляція нагрівального кабелю стійка до УФ-випромінювання. Тепла підлога і інші системи опалення, забезпечені даної опцією, набагато більш зносостійкі.
Допуск VDE (організація з найсуворішими вимогами до електротехнічної продукції)
При виборі електричного кабелю чи мата важливо знати, які завдання повинна виконувати встановлена система підігріву. В першу чергу необхідно вирішити - тепла підлога, призначається  тільки для обігріву підлогового покриття або ж планується повноцінне електричне опалення всього приміщення. А також на яку виcоту, від уже наявного рівня буде підніматися підлога, при встановлені системи опалення. 

Підбір підігріву
Якщо, встановлюючи електричний підлогу, Ви збираєтеся заливати підлогу цементно-піщаною стяжкою, перед тим як це зробити, укладається нагрівальний кабель BR-IM (двожильний).
При виборі, важливо врахувати наступне: якщо у Вас немає можливості підняти підлогу, в цьому випадку використовується нагрівальний мат (тонкий тепла підлога) DH або тонкий кабель DR.
Вибір потужності. Якщо в приміщенні не планується встановлювати ніяких інших систем опалення, а електричний тепла підлога Hemstedt буде єдиним джерелом обігріву, то на один квадратний метр необхідно закладати близько 220Вт. Якщо Ви маєте централізовану систему опалення, а тепла підлога розглядається тільки як допоміжна система опалення, для обігріву підлогового покриття (ламінату, плитки і ін.), Потрібно розраховувати питому потужністю 140-170Вт на м.кв. (в залежності від теплоізоляції будівлі, поверху ). При установці під дерев'яні покриття для підлоги (паркетна дошка, паркет), потужність не повинна перевищувати 100Вт / м.кв.

 

 

Укр
 
   
Теплый пол
© 2010 tepla-pidloga.com.ua