Зворотній дзвінок
Наши работы Наши услуги Наши контакты
Поиск
 
Рус
HEMSTEDT (Германия)
Devi (Польша)
Nexans (Норвегия)
Fenix (Чехия)
ProfiTerm (Украина)
Пленочный пол HI HEAT(Корея)
Терморегуляторы
Что такое антиоблединение?
Наши услуги
Наши контакты
 
Nexans (Норвегія)

Безкоштовний монтаж теплої підлоги або знижки! тел.(096)0094613; (093)7548260;

 

Мати нагрівальні двожильні Millimat/150>ціни детальніше  має потужність 150Вт на кв.м, ширина 0,5м. Діаметр 4мм. Кабель встановлюється в клейовий шар для плитки і не піднімає рівень підлоги. Економить висоту підлоги. Більш швидкий прогрів в порівнянні з кабелем  для укладання в стяжку. 

 

Кабель нагрівальний двожильний TXLP/2R, 17Вт/м>ціни детальніше  Комплекти кабелю ідеально підходять для повного та комфортного обігріву приміщень. Товщина кабелю 7,5мм. 

Кабель нагрівальний тонкий двожильний Nexans Millicable Flex 15, 15Вт/м>ціни детальніше який монтується на монтажну стрічку. Укладається на готову стяжку перед укладанням плитки. Кабель встановлюється в клейовий шар для плитки і не піднімає рівень підлоги. Економить висоту підлоги. Більш швидкий прогрів в порівнянні з кабелем  для укладання в стяжку.

Безмуфтове з'єднання. Компанія Nexans (Нексанс) винайшла безмуфтове з'єднання і виробляє продукцію використовуючи цю технологію з 1989 року.

Захисний екран у вигляді суцільної алюмінієвої трубки, використовується в нагрівальних секціях, забезпечує поліпшені механічні властивості кабелю.

У нагрівальних кабелях NEXANS, на відміну від кабелів інших фірм, місце з'єднання нагрівального елемента з "холодним" струмопідвідного кінцем виконано по безмуфтовій технології, при якій нагрівальний провід і мідна жила "холодного" кінця утворюють єдиний нерозривний провідник, чим забезпечується цілісність оболонки кабелю, а отже і гарантована надійність в експлуатації. Результатом впровадження такої технології стала нульова кількість відмов нагрівального кабелю і відсутність зовнішньої сполучної муфти. Дана технологія розроблена і запатентована компанією Nexans. Місце на кабелі, де знаходиться це з'єднання, позначено маркуванням "SPLICE".

Для нагрівальних кабелів NEXANS також є обов'язковою наявність суцільного металевого захисного екрану, виконаного у вигляді алюмінієвої трубки по всій довжині кабелю.

Застосування даних технологій забезпечує:

- 100% захист від проникнення вологи;

- Підвищений захист від локального перегріву;

- Поліпшення механічних властивостей кабелю - міцність і стійкість до різних навантажень (наприклад, використання кабелю всередині водостічних труб висотою до 26 метрів без спеціальних підтримуючих пристосувань);

- Захист від електромагнітного випромінювання.

 

 

Укр
 
   
Теплый пол
© 2010 tepla-pidloga.com.ua