м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Нагрівальний кабель DEVIflex 18T (DTIP-18)Лідер продажу!
Нагрівалний кабель DEVIflex 18T 180Вт 10м купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія. Купить электрический теплый пол в Киеве. Теплые полы цена. Купить Нагрівальний кабель DEVIflex 18T (DTIP-18)  цена
Лідер продажу!
Нагрівалний кабель DEVIflex 18T 310Вт 18м купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія. Купить электрический теплый пол в Киеве. Теплые полы цена. Купить Нагрівальний кабель DEVIflex 18T (DTIP-18)  цена
Лідер продажу!
Нагрівалний кабель DEVIflex 18T 615Вт 34м купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія. Купить электрический теплый пол в Киеве. Теплые полы цена. Купить Нагрівальний кабель DEVIflex 18T (DTIP-18)  цена
Показано з 1 по 9 із 22 (3 сторінок)

Нагрівальний кабель DEVIflex 18T (DTIP-18) купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Нагрівальний кабель DEVIflex 18T для підігріву підлоги

Перший нагрівальний кабель Devi, був встановлений 78 років тому. І ви здивуєтеся але він працює до цих пір. Це показує надійність і довговічність нагрівальних кабелів торгової марки Devi. Кабель має товщину 8 мм і він повинен бути повністю закритий розчином. В ідеалі від 3 до 5 см.

Перевага Deviflex 18T, в тому що ми самі визначаємо потужність яку ми хочемо задати на квадратний метр, це може бути як 130 ват, так і 220 ват (більше не бажано). Задаємо потужність за допомогою зміни кроку укладання кабелю від 7,5 до 12,5 см, щоб досягти максимально комфортного підігріву підлоги. І треба пам'ятати розрахунок потужністі на квадратний метр для кожного приміщення індивідуальний.

Купити нагрівальний кабель Devi, і можна спати спокійно, це офіційне гасло компанії Данфос, яка займається їхнім виробництвом, не даремно на нього 20 років повної гарантії.

Нагрівальний кабель DEVIflex 18T - універсальна конструкція, надійна експлуатація

Незалежно від того, яку саме систему обігріву ви плануєте монтувати, необхідно подбати про її ефективності, надійності і економічності. Якість опалювальної системи визначається рядом факторів - одним з найбільш важливих вважається правильний вибір нагрівального кабелю. Сьогодні досить велика кількість фахівців рекомендують використовувати нагрівальний кабель DEVIflex. Завдяки ретельно продуманій, універсальної конструкції представлену модель нагрівального кабелю можна ефективно застосовувати при монтажі різних систем обігріву. Він гарантує тривалий термін експлуатації, відмінну ефективність і економічність обігріву. Практика показує, що нагрівальний кабель DEVIflex відмінно зарекомендував себе при облаштуванні: • Теплого статі. • Повноцінного електричного опалення. • Обігріву труб. • Запобігання замерзання фундаментів.

Технічні характеристики кабелю DEVIflex - гарантія його бездоганної експлуатації

Завдяки збалансованим технічним характеристикам, кабель має широкі сфери застосування і гарантує бездоганний результат обігріву. Крім того, знання характеристик кабелю, що гріє необхідно для фахівців, які виконують розрахунок системи обігріву.

Двожильний кабель з захисним екраном DEVIflex відрізняється наступними характеристиками:

• Зручність підключення (230 В).

• 6,9 мм - оптимальний діаметр кабелю, що забезпечує максимальну зручність монтажу.

• 4,2 см - діаметр вигину, що має визначальне значення при розробці проекту.

• Потужність питома залежить від напруги: 220 В = 16,5 Вт / м, 230 В = 18 Вт / м.

• Довжина холодного кінця дорівнює 2,3 м, що гарантує максимальну зручність при монтажі.

• Монолітна конструкція проводів.

• XLPE - тип внутрішнього ізоляційного матеріалу.

• Екранування виконано з використанням алюмінієвої фольги й проведення, виготовленого з міді спеціального складу, (лудженого) діаметром 0,5 мм 2, є суцільним.

• PVC - тип матеріалу, з якого виготовлена зовнішня ізоляція, що має червоний колір.

• Рівень температури включення / вимикання: 65 ° C / 90 ° C (макс.).

• Клас стиснення / розтягування (міцність): М2 IEC 60800: 2009> -1500 /> 500N.

• Монтаж допускається при температурі не нижче -5 ° C. • Опір: +10% ...- 5%.

• Гарантія від виробника на кабель і конструкцію теплої підлоги - 20 років.

Теги: devi deviflex купити київ ціна, devi deviflex 10t купити київ ціна, devi deviflex 18t купити київ ціна, deviflex купити київ ціна, deviflex 18t купити київ ціна, deviflex dtip купити київ ціна, deviflex dtip 18 купити київ ціна, кабель deviflex купити київ ціна, кабель deviflex 18t купити київ ціна, нагрівальний кабель deviflex купити київ ціна

Нагрівальний кабель DEVIflex 18T (DTIP-18) купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання