м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Extherm Екстерм тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.Новинка
Ультратонкий мат Extherm ET EKO 0,5м.кв 90Вт тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.
Новинка
Ультратонкий мат Extherm ET EKO 0,75м.кв 135Вт тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.
Новинка
Ультратонкий мат Extherm ET EKO 1м.кв 180Вт тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.
Новинка
Ультратонкий мат Extherm ET EKO 1,5м.кв 270Вт тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.
Новинка
Ультратонкий мат Extherm ET EKO 2м.кв 360Вт тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.
Новинка
Ультратонкий мат Extherm ET EKO 2,5м.кв 450Вт тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.
Новинка
Ультратонкий мат Extherm ET EKO 3м.кв 540Вт тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.
Новинка
Ультратонкий мат Extherm ET EKO 3,5м.кв 630Вт тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.
Новинка
Ультратонкий мат Extherm ET EKO 4м.кв 720Вт тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.
Новинка
Ультратонкий мат Extherm ET EKO 4,5м.кв 810Вт тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.
Новинка
Ультратонкий мат Extherm ET EKO 5м.кв 900Вт тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.
Новинка
Ультратонкий мат Extherm ET EKO 6м.кв 1080Вт тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.
Новинка
Ультратонкий мат Extherm ET EKO 7м.кв 1260Вт тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.
Новинка
Ультратонкий мат Extherm ET EKO 8м.кв 1440Вт тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.
Новинка
Ультратонкий мат Extherm ET EKO 9м.кв 1620Вт тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.
Показано з 1 по 15 із 21 (2 сторінок)

Тепла підлога  Extherm робиться в Німеччині з 1991 року. При цьому гарантія на продукцію 20 років. Унікальність теплої підлоги в його товщині, кабель всього 3 мм, це найтонша тепла підлога під плитку що продається в Україні. Потужність теплої підлоги 180 ват на квадратний метр, що досить як для комфортного обігріву так і для повного. Нагрівальні мати йдуть на клеючій основі мають дріт живлення 4метра, відноситься до Преміум сегменту теплих підлог. Внутрішня ізоляція фторопласт температура плавлення 200 градусів. Єдиний недолік на мій погляд, це у відмінності від іншого німецького виробника Hemstedt, це з'єднання живлячого дроту з нагрівальним елементом, муфтове. Добре собі зарекомендував в Європі і Україні.

Встигніть купити теплу підлогу Extherm у нас на сайті до кінця лютого по знижці в 25%.

Extherm Екстерм тепла підлога купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19.

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання