м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Нагрівальний кабель Fenix ADSV18Показано з 1 по 9 із 14 (2 сторінок)

Нагрівальний кабель Fenix ADSV18 купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Нагрівальні кабелі Fenix ADSV 18 (Фенікс) монтуються прямо під плитку, ламінат та паркет.

Легко і просто розташовуються і в складних за формою площах. У поєднанні з належною системою регулювання забезпечують економну експлуатацію.

Нагрівальній кабель Fenix (Фенікс) ADSV18 найбільш розширений спосіб застосування - використовують як для систем основного опалення, так і для систем комфортного обігріву підлоги.

Нагрівальний кабель розміщують безпосередньо під верхнім настилом, як правило, в стяжці або в самовирівнюючій суміші. Перевагою системи нагрівального кабеля є зручність монтажу і гнучкість при експлуатації. Для прямого опалення пропонуємо кабельні контури з опліткою двожильні ADSV з потужністю 18Вт/м.

Нагрівальний кабель Fenix ADSV 18: гарантія стабільної бездоганної роботи

Зупинивши вибір на нагрівальному кабелі чеського виробництва Fenix ADSV 18, ви можете бути впевненими в його надійності і довговічності. Модель призначена для установки в стяжку. Діаметр кабелю становить 4 мм, а його питома мощность18 Вт / м.п. гарантує відмінну ефективність системи «Тепла підлога».

У нагрівальному кабелі Fenix ADSV 18 передбачено дві ізоляції: зовнішня виготовлена з ПВХ, а внутрішня виконана з фторопласта, що витримує нагрівання до 210 ° С, завдяки цьому, запобігає небезпека перегріву кабелю.

Fenix ADSV 18 має діаметр 4 мм і його конструкція передбачає використання муфти, що з'єднує в нагрівальної секції холодну і гарячу частини.

Гарантія стабільної і надійної роботи

Зупинивши вибір на нагрівальному кабелі Fenix ADSV 18, ви можете бути впевненими в його стабільній роботі протягом тривалого часу. Підтвердженням надійності служить відповідність стандарту IEC 60800. Нагрівальний елемент по всій довжині оснащений захисним алюмінієвим екраном, що гарантує бездоганну роботу Fenix ADSV 18 навіть в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Нагрівальний кабель Fenix ADSV18 купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання