м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Terneo (Тернео) тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.Лідер продажу!
Терморегулятор Terneo SX WI-FI тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.

Терморегулятор Terneo SX WI-FI

1

Ціна:

1718 грн.

Терморегулятор Terneo AX WI-FI

Ціна:

1270 грн.
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Терморегулятори Terneo: відмінне рішення при облаштуванні теплої підлоги

Одним з ключових елементів системи теплої підлоги можна назвати терморегулятор, який забезпечує стабільний, рівномірний прогрів і дозволяє оптимізувати енергоспоживання. На ринку України популярністю користуються терморегулятори Terneo, які виготовлені українською компанією DS Electronics.

У виробництві представленої марки терморегуляторів застосовуються якісні комплектуючі: Samsung, Epcos, HTC, Користувачам надається можливість підібрати для себе оптимальний терморегулятор Terneo: в лінійці представлені, як прості механічні моделі, так і багатофункціональні програмовані пристрої.

Терморегулятори Terneo: можливість підібрати необхідний функціонал

У модельному ряді представлені терморегулятори різного бюджету, які відрізняються функціональністю. Наприклад, прості моделі терморегуляторів Terneo дозволяють підтримувати задану температуру системи протягом усього часу поки вони підключені до живлення.

Функціональні моделі дозволяють вибирати відповідний режим і встановлювати інтенсивність обігріву в залежності від часу доби.

Теги: Терморегулятор для теплої підлоги Terneo, купити Терморегулятор для теплої підлоги Terneo, Терморегулятор для теплої підлоги Terneo ціна, Терморегулятор для теплої підлоги Terneo замовити, Терморегулятор для теплої підлоги Тернео, купити Терморегулятор для теплої підлоги Тернео, терморегулятор для теплої підлоги Тернео ціна

Terneo (Тернео) тепла підлога купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19.

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання