м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Терморегулятори купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Монтаж. Гарантія

Терморегулятори купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Монтаж. Гарантія

Щоб тепла підлога працював правильно необхідний терморегулятор.

З моменту як з'явилися перші системи електричної теплої підлоги, стало питання що ними треба якось керувати. Хтось пробивав підключати обігрів безпосередньо в мережу, але це було не зручно і не комфортно, забув вимкнути і температура підлоги дуже висока, і ходити гаряче. Для контролю нагріву підлоги були розроблені терморегулятори. Спочатку регулятори були двох видів механічний і релейний, механічний терморегулятор мав датчик температури який був вбудований у  підлогу, і при досягненні потрібної температури вимикався. Релейний працював за іншим принципом годину працював годину не працював, датчика не мав. Згодом і технічним прогресом на зміну релейного терморегулятора прийшов програмований, і він дуже швидко завоював довіру споживача, плюси програмованого регулятора, що можна йому задати цикли роботи, коли йому працювати а коли ні. Наприклад у вашій сім'ї стандартний робочий тиждень, ви програмуєте зранку по буднях з 7.00 до 9.00, а ввечері з 18.30 до 23.00, а на вихідних на цілий день, дуже зручно і практично. По-перше економія електрики, а по-друге постійно в потрібний час тепла підлога.

За останні 5 років на ринку, на основі програмованих регуляторів почали робити сенсорні терморегулятори, і терморегулятори з Wi - Fi, щоб повністю йти в ногу з часом.

Терморегулятор має вбудований або виносний термодатчик, який встановлюється в вільної від прямого впливу опалювальних приладів зоні і постачає терморегулятор інформацією про температуру повітря в зоні розташування самого термодатчика. На основі цих даних терморегулятор управляє опалювальними приладами в приміщенні. Рекомендується встановлювати терморегулятори в тому ж приміщенні, де встановлені нагрівальні пристрої, крім приміщень з підвищеною вологістю, і розташовувати їх в зручному місці на стіні.

Терморегулятори купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання