м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Тонкий кабель під плитку купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по Україні. Монтаж. Гарантія

Тонкий кабель під плитку купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по Україні. Монтаж. Гарантія

Купити електричний тонкий нагрівальний кабель.

Тонкий двухжильний кабель для теплої підлоги - готовий виріб в бухтах різних довжин під відповідні площі підігріву, для зручності монтується на монтажну стрічку. Купуючи секцію кабеля потрібно точно розуміти яка площа підігріву. Нагрівальний кабель ні в якому разі неможна різати, оскільки це призведе до пошкодження виробу та втрати гарантії від виробника. Головні переваги тонкого нагрівального кабеля - це його товщина в 4мм, що дає можливість мінімально підняти рівень підлоги і змонтувати його відразу під плитку в плиточник клей, або залити самовирівнюючою сумішю. Якщо у вас не стандартна площа обігріву де дуже багато різних поворотів чи колон, які потрібно обійти - най краще обирати тонкий кабель який легко справляється в таких не зручних приміщеннях.
  • Тонкий кабель Hemstedt DR це дуже якісний виріб від Німецького виробника який просто монтується має різні довжини від 12 м до 180 м, потужність на 1 метр 12,5 Вт. тефлонова ізоляція, температура плавлення 205 градіусів, безмуфтове зєднання.
  • Nexans Норвегія Millicabele Flex 15 має безмуфтове з’єднання, кожна секція кабеля включає монтажну стрічку та гофро трубку, діаметр кабеля 3,5 мм довжина кабелю живлення 3,5 м. тефлонова ізоляція нагрівальної жили. Максимальна температура нагріву 65 градусів.
  • Універсальний тонкий кабель Чеського виробника Fenix ADSV18 твщина виробу 3,5 мм., за рахунок своєї потужності його можна використовувати відразу під плитку в плиточний клей або монтувати в шар піщано-цементної стяжки.
  • Двожильний кабель In-Therm Чехія має високу потужність 20 Вт на 1 м. п. і товщину всього 3,5мм. Крок укладання 7,5 -15 см.
Завдання тонкого гріючого кабеля створити для вас комфортні умови які будуть дарувати тепло, затишок, позитивні емоції при ходінні по теплій підлозі. У кожного виробника кабельні системи мають різні потужності, тож основне обрати саме той кабель який підійде саме на вашу площу обігріву, щоб задати потрібну потужність на 1 м. кв. Але пам’ятайте що при монтажі підігріву в дерев’яній підлозі на лагах потужність не повинна перевищувати 80 Вт на м.кв., а потужність в дерев’яній підлозі над стяжкою не повинна перевищувати 100 Вт на м. кв, але якщо ваше покриття плитка то тут можна задавати і більшу потужність в залежності від ваших умов.

Ціна тонкого нагрівального кабеля.

Тонкий гріючий кабель це основа нагрівального мата, але за рахунок того що він іде без сітки його ціна набагато нижча відносно аналогічного мата, дає можливість заощадити кошти. Тільки є невеличка складність у монтажних роботах, у випадку з матом виробник потурбувався за вас і створив готовий виріб який просто розвернули і майже все готово, а от тонкий кабель потрібно монтувати на монтажну стрічку – можна сказати завдання повторити крок який є на гріючиому маті щоб отримати стандартну потужність в 150 Вт.

Також слід пам’ятати що для комфортного і рівномірного підігріву потрібно використовувати терморегулятори з датчиками підлоги або повітря.

Кожен виріб тонкий кабель має європейську сертифікацію, свою ціну, довжину, потужність і прекрасну гарантію в 20 років. Тож обирайте у нас на сайті потрібну теплу підлогу, та отримуйте відмінний комфорт.

Тонкий кабель під плитку купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання