м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Нагрівальний мат Hemstedt (Німеччина) DH 0,3м.кв 45Вт

Описание Нагрівальний мат Hemstedt (Німеччина) DH 0,3м.кв 45Вт Характеристики

Модель:
Hemstedt
Наявність:
Є в наявності

Ціна:

2730 грн.


Кращі ціни на теплу підлогу
Гарантія на продукцію
Всі види оплат
Доставка за 3 дні

Двожильний нагрівальний мат Hemstedt DH 0,3м.кв 45Вт

Нагрівальні мати використовуються, коли необхідно мінімально підняти рівень підлоги або для швидкого обігріву підлоги. Монтаж проводиться на готову стяжку під підлогове покриття (найчастіше плитка) в клейовий розчин або суміш, що самовирівнюється. Нагрівальний мат топиться в клейовий розчин, не підвищуючи висоту підлоги.

Нагрівальні мати DH 0,3м.кв 45Вт від виробника Hemstedt (Німеччина)

Нагрівальні мати Hemstedt DH - це теплі підлоги під плитку Преміум класу. Виробляються в Німеччині на заводі Hemstedt, з досвідом більш 40 років. Якість продукції, що виробляється Hemstedt підтверджується вже багато років наявністю самого строго сертифіката в електро-технічної промішленності VDE - суспільство німецьких електро-техніків.

Пристрій нагрівальних матів Нemstedt DH:

Двожильний нагрівальний мат Hemstedt DH проводиться так само як і всі інші двожильні нагрівальні мати інших марок - тонкий двожильний нагрівальний кабель, зафіксований з однаковим кроком на сітці зі скловолокна. Але безпосередньо сам нагрівальний кабель має якісь відмінності від інших марок: крім двожильний конструкції і фторо-пластової ізоляції на цих жилах,

Hemstedt відрізняється безшовної складанням нагрівальної частини мату і живильний кабель, який підключається до терморегулятора.

В результаті такого з'єднання виходять фактично цільні жили, з цільної електроізоляції, цільними екраном і зовнішньою ізоляцією. Це робить німецький нагрівальний мат Hemstedt DH понад надійним і технологічно сучасним, залишаючи конкуруючі марки позаду. Як і інші нагрівальні мати Hemstedt DH спеціалізований для теплої підлоги без заливання в стяжку - в шар плиткового клею або ж самовирівнюється суміші.

Тонкі двожильні нагрівальні мати Hemstedt DH - призначені для таких приміщень як ванна кімната, душова кабіна, кухонні, дитяча кімната, вітальня або спальня

Завдяки легкій техніці укладання такого електричної теплої підлоги, шляхом розрізання гратчастої основи нагрівального мату його можна завжди підігнати під приміщення будь-яких розмірів і форм. Рекомендована потужність нагрівального кабелю без стяжки не повинна бути більше 150 Ватт / м2.


Кажний комплект нагрівального мата включаєт в себе 3 м гофри                

Напруга 230 В              

Діаметр нагрівального кабеля  4мм          

Мінімальна температура укладки 5 С             

Допуск на відхилення технічних характеричтик +/-3%                    

Допуск до експлуатації  VDE 

Потужність кабеля 12.5 Вт/м     

Провід живлення 4 м       

Зєднання гріючого кабеля та живлення   безмуфтове 

Зовнішня ізоляція полівінілхлорил (темп. плавленя 105 с)        

Внутрішня ізоляція фторополімер (темп. плавлення 205 С) 

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання