м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Розрахунок вартості теплої підлоги

Для вірного розрахунку вартості теплої підлоги треба враховувати такі параметри:

  • Тип об'єкта: котедж, квартира, комерційне приміщення, інше
  • Яке підлогове покриття буде використовуватися
  • Який рівень підняття підлоги у вас можливий
  • Площа яку ви хочете підігріти (під меблями не рекомендується тепла підлога)
  • Тепла підлога буде використовуватися для повного опалення або комфортного обігріву
  • Поверховий план приміщень (якщо є)
Це основні критерії які треба враховувати щоб правильно підібрати теплу підлогу.

Якщо ви визначилися з вибором або у вас залишилися ще питання, пишіть нам в вайбер або дзвоніть нам за телефонами вказаними на сайті, завжди будемо раді вам допомогти.


Монтаж теплої підлоги: як правильно виконати розрахунок вартості

Багато людей на власному досвіді вже переконалися в тому, що облаштування теплої підлоги - правильне рішення. Практика підтверджує, що кімнати, в яких крім основного джерела опалення використовується цей додатковий обігрів, гарантують максимальний комфорт і затишок. Недарма помічено, що якщо в одній з кімнат квартири або приватного будинку є тепла підлога - саме в цьому приміщенні найчастіше збираються члени сім'ї. Втім, недостатньо одного лише бажання, щоб досягти в будинку комфортних температурних показників. Для отримання очікуваного результату від використання системи обігріву, необхідно провести ретельний, комплексний розрахунок теплої підлоги. Рекомендується виконувати розрахунок ще до початку підготовчих робіт і перед тим як будуть обрані і закуплені комплектуючі.

Правильний вибір типу теплої підлоги - ключовий фактор ефективності

Те, наскільки надійним, ефективним і економічним виявиться тепла підлога, перш за все, залежить від правильного вибору його різновиди. Кожен тип системи має свої особливості та нюанси, які впливають, як на процес монтажу, так і на результати використання. Сьогодні в Україні популярністю користуються кілька систем - розглянемо їх докладніше і звернемо увагу на особливості розрахунку теплої підлоги в залежності від використовуються комплектуючих. Так, попит мають такі різновиди теплої підлоги: • Резистивні нагрівальні кабелі. • Саморегулюючі нагрівальні кабелі. • Нагрівальні мати. • Інфрачервона плівка.

Резистивний нагріває кабель - простий і надійний в використанні

Завдяки доступній ціні і досить простої конструкції, резистивні нагрівальні кабелі активно застосовуються при монтажі теплої підлоги. Максимальна ефективність і надійність гарантуються завдяки добре відпрацьованої конструкції: кабель, який може бути одно- або двожильним, має захисний екран з певним опором. Особливість резистивних кабелів, яку необхідно брати до уваги при розрахунку теплої підлоги, є те, що категорично забороняється змінювати довжину елемента.

При зміні довжини резистивного кабелю, змінюється його опірність - це викликає несправність системи. При виборі резистивного кабелю і розрахунку проекту, необхідно брати до уваги погонну потужність. Під цим показником на увазі кількість Ватт, що випромінюється погонних метрів. Іншим важливим показником, який необхідно ретельно прорахувати при складанні проекту теплої підлоги, є довжина кабелю. Виробники випускають резистивні кабелі різної довжини, яка варіюється від 7, до 220 метрів.

Завдяки цьому, можна підібрати той варіант довжини кабелю, який в повній мірі буде відповідати особливостям і площі приміщення.

Саморегулюючий нагрівальний кабель - комфорт і надійність

Зупинивши вибір на саморегулюючому нагрівальному кабелі, ви можете бути абсолютно впевненими в ефективності теплої підлоги та раціональне споживання енергії. Ключовою особливістю такого кабелю вважається можливість регулювати потужність в залежності від температури навколишнього середовища.

Саморегульовані кабелі досить ефективні, але їх недолік - досить висока вартість. Беручи це до уваги, дана система рідко застосовується для монтажу теплої підлоги, а частіше для облаштування обігріву труб.

Нагрівальні мати - відмінне рішення для швидкого монтажу

Конструкція нагрівальних матів розроблена таким чином, щоб гарантувати максимально швидкий і простий монтаж. Особливість нагрівальних матів полягає в тому, що кабель, що гріє з певним закріплений на полімерній сітці.

Часто нагрівальні мати використовуються під: 1. Плитку. 2. Ковролін. 3. Ламінат.

Зупинивши вибір на нагрівальному мате, розрахунок теплої підлоги буде максимально простий і зажадає мінімум зусиль. У характеристиках мату вказана вся інформація, яка буде потрібно при розрахунку.

Інфрачервона плівка - передове рішення

Досить недавно на ринку з'явилися інфрачервоні теплі підлоги. Відмінними рисами даного типу статі вважається висока ефективність і мінімальна товщина плівки. Завдяки товщині 0,4 мм, такий тип підлоги не передбачає зміну рівня, що дуже зручно. Специфіка роботи ІК теплої підлоги полягає в тому, що вони гріють не повітря, а предмети - це забезпечує максимально високу ефективність і дозволяє економно використовувати електроенергію.

Для того, щоб правильно виконати розрахунок теплої підлоги, необхідно уважно проаналізувати 3 складових:

1. Різновид системи обігріву. 2. тепловтрат будівлі. 3. Площа приміщення.

Рекомендується розрахунок теплої підлоги довіряти професіоналам - це гарантує бездоганний результат.

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання