м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Мат Profi Therm Eko Україна 150ВтПоказано з 1 по 9 із 22 (3 сторінок)

Мат Profi Therm Eko Україна 150Вт купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Нагрівальні мати Profi Therm EKO mat застосовуються для обігріву всіх типів приміщень.

Мат призначений для укладання в клей для плитки, цементно-піщаний розчин або інші суміші для теплих підлог і може використовуватися з більшістю типів покриттів.

Нагрівальні мати Profi therm: практичне рішення для більшості приміщень

Щоб тепла підлога служив тривалий час і в повній мірі виправдовував очікування користувачів, необхідно уважно підійти до вибору нагрівального мату. Відмінні характеристики і позитивні результати застосування підтверджують, що нагрівальні мати Profi therm виявляться раціональним рішенням для монтажу теплої підлоги, що використовується в якості додаткового або основного обігріву.

Profi therm (Профітерм) має мінімальну товщину, що представляє можливість ефективно використовувати їх навіть в тих приміщеннях, в яких неможливо підняти висоту підлоги.

Зупинивши вибір саме на цій моделі, ви можете розраховувати на те, що монтаж теплої підлоги буде простим і не забере багато часу. До того ж, можна бути впевненим в тривалому терміні експлуатації.

Продумана конструкція Profi therm - гарантія надійності

Нагрівальний мат Profi therm прекрасно підійде для приміщень, в яких неможливо підняти висоту підлоги. Нагрівальний мат Profi therm складається з двожильного кабелю, який вплетений в скловолокнисту сітку на клейкій основі. Практика використання підтвердила надійність і ефективність такої конструкції.

Гарантія: 15 років.

Мат Profi Therm Eko Україна 150Вт купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання