м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Що краще купувати нагрівальний кабель чи тонкий мат

У даній категорії немає товарів.

Що краще купувати нагрівальний кабель чи тонкий мат купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Що краще нагрівальний кабель чи мат?

З завданням нагріти підлогу легко впораєця як нагрівальний кабель так мат.

Але що краще обрати, що швидше нагріє підлогу, яка ціна ...? Питань при виборі електричної теплої підлоги у звичайного покупця надзвичайно багато. 

Електричний нагрівальний мат йде в рулонах на самоклеючій сітці, має стандартну ширину 0,5 метра, різні довжини  та стандартну потужність Вт на один метр квадратний, товщина тонкого мата складає від 1,7мм до 4,5мм в залежності від виробника і всі вони монтуються на готову стяжку під плитку в плиточний клей або в самовирівнюючу суміш, щоб мінімально підняти рівень підлоги та створити комфорт в приміщенні де планується встановити електро мат. І за рахунок того що нагрівальний коврик знаходиться безпосереднь під покритиям він швидше нагріє потрібну вам поверхню.

Нагрівальний кабель йде в бухтах, розраховується пометражно в залежності від площі підігріву та поставленої задачі обігріву приміщення, кабель частіше всього використовують коли стяжка на підлозі ще не залита, оскільки рекомендовано гріючий кабель заливати від 3см. Кабель в стяжці буде довше прогріватись щоб створити комфортну теплу підлогу, але й довше буде віддавати тепло, оскільки стяжка затримує набране тепло.

Ціна на нагрівальний мат вища від кабеля, оскільки на заводі виробники подбали заздалегіть і проклали кабель на сітку мата, створивши всі умови для швидкого та легкого монтажу теплої підлоги в вашому будинку. 

Кабель в стяжку потрібно розкладати відповідно до вимог виробника на монтажну стрічку задаючи потрібну потужність для рівномірного нагрівання підлоги.

Тож обираючи мат чи кабель потрібно точно розуміти ваші умови, та площі які потрібно нагріти. 

Більш детально по цінам та виробника можна переглянути по ссилці

Нагрівальні мати https://tepla-pidloga.com.ua/nagrivalni-mati

Кабель в стяжку https://tepla-pidloga.com.ua/elektrichnij-nagrivalnij-kabel-dlya-zalivki-v-styazhku

Що краще купувати нагрівальний кабель чи тонкий мат купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання