м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Німецький нагрівальний мат Hemstedt DH під плиткуПоказано з 1 по 9 із 20 (3 сторінок)

Німецький нагрівальний мат Hemstedt DH під плитку купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Мат Hemstedt DH під плитку в плитковий клей.

Підігрів підлоги підходить для ремонту старих квартир, оздоблення новобудов, і рекомендуються для ванн, душових кабін, житлових кімнат, кабінетів.

Нагрівальний кабель Hemstedt: інновації, що гарантують надійність

Під час виробництва нагрівальних матів Hemstedt застосовані передові технології, які гарантують максимальну ефективність систем теплої підлоги та опалення.

Факти підтверджують те, що велика кількість фахівців зупиняють вибір на даному бренд - це говорить про його практичності.

Конструкція нагрівальних матів Hemstedt розроблена таким чином, що в з'єднанні не застосовується обтискна муфта, що позитивно відбилося на експлуатаційних характеристиках і надійності представленого нагрівального кабелю.

Hemstedt - поєднання надійності, ефективності, безпеки

Іншим позитивним конструкційним рішенням є те, що ізоляція кабелю, як зовнішня, так і внутрішня, є безшовної на всій його протяжності.

При виготовленні ізоляції нагрівального кабелю Hemstedt застосовується термостійкий фторполімери - це забезпечує нагрівальної секції здатність надійно працювати навіть за несприятливих зовнішніх умовах. А особливості двожильний конструкції кабелю і суцільний екран спроектовані таким чином, щоб звести до мінімуму електромагнітне випромінювання і гарантувати електричну безпеку.

Німецький нагрівальний мат Hemstedt DH під плитку купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання