м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Мат під плитку Extherm НімеччинаПоказано з 1 по 9 із 21 (3 сторінок)

Мат під плитку Extherm Німеччина купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Тонкий мат під плитку, товщина мата 3 мм. Потужність на 1 метр квадратний 180Вт. Виробництва Німеччина. Гарантія 20 років.

Нагрівальний мат EXTHERM ЕТ ЕСО - оптимальний варіант теплої підлоги під плитку

Досить часто власники квартир, приватних будинків і інших приміщень воліють облаштувати систему теплої підлоги в кімнатах з плитковим покриттям підлоги. Так, керамічна плитка, в якості підлогового покриття, часто застосовується в санвузлах, на кухні, в коридорах, лоджіях і ін., Тому люди для себе або спеціалізовані будівельні бригади нерідко прагнуть підібрати систему теплої підлоги, оптимально підходить для монтажу під керамічну плитку.

Пропонуємо звернути увагу на німецький нагрівальний мат EXTHERM ЕТ ЕСО потужністю 180 Вт / м², від виробника A. Rak Waermetechnik. Представлений нагрівальний мат монтується в шар плиткового клею, гарантуючи ефективний і економічний обігрів. Конструкція нагрівального мату EXTHERM ЕТ ЕСО складається з сітчастого підстави, шириною 50 см, із закріпленим на ньому нагрівальним кабелем. Для зручності монтажу, до нагрівального мату приєднаний кабель живлення, довжиною 3 м - завдяки цьому укладання матів відбувається швидко і вимагає мінімум зусиль.

Сучасні технології - гарантія ефективності та економічності

Зупинивши вибір на запропонованої моделі нагрівального мату від відомого німецького виробника, ви можете бути повністю впевненими в його довговічності, ефективності і економічності в енергоспоживанні. Особливістю використовується двожильного кабелю є те, що кожна з його жив гріє. Завдяки такому технічному рішенню, вдалося досягти підвищеного, порівняно з конкурентами, ККД, що пояснюється великою площею тепловіддачі.

Виробник нагрівальних матів EXTHERM ЕТ ЕСО оснастив гріють жили фторопластовой високотемпературної ізоляцією. Зовнішня оболонка кабелів виготовлена з ПВХ матеріалу, що робить його стійким до руйнівних впливів лугів. А завдяки наявності алюмінієвого екранування, досягається високий рівень захисту від електромагнітного випромінювання. Монтаж мату вимагає мінімум зусиль завдяки його гнучкій конструкції. Зупинивши вибір на нагрівальних матах EXTHERM ЕТ ЕСО, ви можете розраховувати на преміум качествао. Завдяки гнучкості, монтаж вимагає мінімум часу і зусиль. А ретельно розроблена конструкція дозволяє мат використовувати в більшості випадків монтажу теплої підлоги під плитку.

Мат під плитку Extherm Німеччина купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання