м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Програмовані терморегуляториТерморегулятор Nexans N-Comfort TD

1

Ціна:

2109 грн.
Лідер продажу!
Терморегулятор Devireg Touch купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія. Купить электрический теплый пол в Киеве. Теплые полы цена. Купить Програмовані терморегулятори цена

Терморегулятор Devireg Touch

4

Ціна:

4672 грн.

Терморегулятор DEVIreg Opti

1

Ціна:

3601 грн.

Терморегулятор Devireg Touch Black

1

Ціна:

4672 грн.

Терморегулятор Devireg Touch Ivory

1

Ціна:

4672 грн.

Терморегулятор Nexans MILLITEMP CDFR-003

1

Ціна:

2502 грн.

Терморегулятор Nexans MILLITEMPTM 2

Ціна:

4830 грн.

Терморегулятор WARM LIFE

Ціна:

1530 грн.
Показано з 1 по 9 із 13 (2 сторінок)

Програмовані терморегулятори купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Для автоматичного управління температурою теплої підлоги та інших електричних системами опалення і атиобледененія застосовуються різні моделі терморегуляторів. Сучасні цифрові терморегулятори працюють в автоматичному режимі, відстежуючи температуру за допомогою вбудованих або виносних термодатчиков, а програмований таймер дозволяє включати і вимикати навантаження по заданому часу. Після обробки з датчиків температури даних терморегулятор виробляє управління навантаженням за допомогою вбудованого реле, що забезпечує високу надійність комутації нагрівальної системи.

Як правило, терморегулятори монтуються на стіну в тому ж приміщенні, де встановлений тепла підлога. Або поза приміщенням, якщо терморегулятор укомплектований виносними термодатчиками. Датчики температури підлоги встановлюються в гофровану трубку, покладену в цементну стяжку під статевим покриттям. Гофрована трубка забезпечить при необхідності нескладну процедуру заміни термодатчика, інакше довелося б зламувати підлогу, що спричинило б за собою додаткові витрати. Для більшої зручності, рекомендується застосовувати два датчика температури, підключених до терморегулятора. Один датчик, встановлений в підлозі, забезпечить контроль температури теплої підлоги, це необхідно для деяких покриттів, таких як ламінат, паркет або лінолеум, їх температура не повинна перевищувати певного рівня. Другий датчик потрібен безпосередньо для контролю температури повітря в опалювальному приміщенні, це дозволить досягти максимального температурного комфорту, що є при установці теплої підлоги основною метою.

Програмовані терморегулятори купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання