м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Часті питання при купівлі теплої підлоги?

Часті питання перед покупкою теплої підлоги

Скільки коштує квадратний метр теплої підлоги?

При розмовах з людьми які перший раз цікавляться завдвнням купити теплу підлогу, мені часто задають питання - Яка ціна за квадратний метр теплої підлоги? Зараз спробую доступно відповісти:

Середньої ціни квадратного метра немає; ось приклад - 1кв.м теплої підлоги Devi під плитку коштує - 3020 грн, за 6 кв.м. - 9795 грн, за 12 кв.м. - 16327 грн, давайте порахуємо середню ціну якщо 1 кв.м то так і буде 3020 грн, якщо 6кв.м - одна тисяча шістсот тридцять дві грн за квадрат, а за 12 кв.м - 1360 за квадратний метр.

Вартість теплої підлоги змінюється непропорційно зі зміною площі. Іншими словами, чим більше площа, тим дешевше коштує один квадратний метр теплої підлоги. Тому реально оцінити вартість теплої підлоги можна лише на конкретному прикладі.


Як швидко нагріється поідлога?

На це питання теж немає однозначної відповіді, все залежить від багатьох факторів, від температури на вулиці, від температури в приміщення, є у вас внизу теплоізоляція або немає, ви використовували нагрівальний кабель в стяжку або нагрівальний мат безпосередньо під плитку.

Точно що я можу сказати що нагрівальний мат прогріє швидше ніж кабель в стяжці, але при відключенні теплої підлоги, плитка швидше і охолоне. Приблизний час прогріву у випадку з кабелем від 1,5 до 12 годин, нагрівального мату від 20 хвилин до 3 годин.


Чи можна обєднувати кілька приміщень на один термореегулятор?

Можна, але треба розуміти як і що обєднувати. Перше, терморегулятор витримає навантаження 16А, це при напрузі в мережі 220 В, - 3520 Вт бокові його навантаження, я рекомендую не давати навантаження більше 3300Вт. Друге, що не об'єднується різні по температурі приміщення, наприклад балкон з кухнею, туалет з коридором, це може призвести до того що десь буде не догріває, або навпаки буде сильно гарячо. , Можна поєднувати санвузли якщо їх декілька і вони поряд, коридор з кухнею і кімнати між собою.


Чи можна теплу підлогу використовувати як основне опалення?

Можна. Щоб тепла підлога використовувати як основне опалення квартири або будинку, треба обов'язково зробити хорошу теплоізоляцію всіх зовнішніх стін і підлоги, а також теплою підлогою покрити не менше 70% від загальної площі житла. Як показує практика в такому випадку вистачить 120-150 Вт на кв.м теплої підлоги, для повного обігріву.

Що краще нагрівальний кабель або нагрівальний мат?

Теж дуже цікаве питання, спробую детально відповісти. Нагрівальний кабель монтеэться в стяжку від 3 см, стяжка потрібна щоб рівномірно розподілити тепло від жил нагрівального кабелю до поверхні, і ви не відчували де проходить кабель в підлозі., Також за рахунок різного кроку укладання кабелю, ми можемо давати різну потужність від 120 до 200 вт на квадратний метр. Нагрівальний мат йде не безпосередньо під плитковий клей, він має стандартний крок укладання кабелю а також стандартну потужність на квадратний метр, в основному 150-160 Вт. Так що ж краще знову запитаєте ви? Відповідаю, що стосується якості обігріву вони абсолютно однакові, тут треба розуміти, у вас є можливість залити стяжку або її немає. Головна їхня відмінність ціна, нагрівальний кабель на 50-60% відсотків дешевше нагрівального мату, і якщо ви збираєтеся заливати стяжку то навіщо переплачувати? А якщо немає можливості тоді використовуйте нагрівальний мат, тому як вибити стяжку а потім її ще залити вам однаково обійдеться що купити нагрівальний мат для підігріву підлоги.


Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання