м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Нагрівальний мат ProfiTherm Eko Mat Україна 150Вт м.квПоказано з 1 по 9 із 22 (3 сторінок)

Нагрівальний мат ProfiTherm Eko Mat Україна 150Вт м.кв купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Нагрівальні мати ProfiTherm EKO mat застосовуються для обігріву всіх типів приміщень. Мат призначений для укладання в клей для плитки, цементно-пісчаний розчин чи інші суміші для теплих підлог і може використовуватися з більшістю типів покриттів.

Нагрівальний мат (тонкий) ProfiTherm Eko Mat: гарантія якості, зручності, довговічності

Нерідко тепла підлога встановлюється в приміщеннях, де немає можливості підняти висоту підлоги, щоб монтувати нагрівальні мати великої товщини. В такому випадку, варто звернути увагу на тонкий нагрівальний мат Profi Therm Eko Mat, товщина якого становить лише 4,5 мм.

Завдяки мінімальній товщині представленого нагрівального мату, його установка може виконуватися безпосередньо в шар плиткового клею або (при використанні інших варіантів підлогового покриття) - в цементно-піщану стяжку. Гріє кабель зафіксовано на синтетичній сітці - завдяки цьому, нагрівальний мат ProfiTermEko монтується максимально швидко і не вимагає великих зусиль.

Ретельно продумана конструкція ProfiTherm Eko Mat: гарантія якості, зручності, довговічності - запорука практичності і зручності

Тонкий нагрівальний мат Profi Therm Eko Mat має вельми практичну конструкцію, завдяки якій модель може ефективно використовуватися з різними покриттям для підлоги. Для користувачів управління матом відбувається максимально комфортно і чітко - для цього використовується терморегулятор, на якому встановлюється бажана температура.

Гріючий кабель ProfiTherm Eko Mat не має шкідливого для людини випромінювання - що гарантує безпеку, він екранований. Гарантія: 15 років.

Нагрівальний мат ProfiTherm Eko Mat Україна 150Вт м.кв купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання