м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Тепла підлога ExthermПоказано з 1 по 9 із 21 (3 сторінок)

Тепла підлога Extherm купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Німецький виробник теплої підлоги Extherm. Гарантія 20 років.

Виробник здійснює повний технологічний цикл виробництва нагрівальних кабелів і матів: від екструзії до складання виробів і багатоступінчастого контролю на трьох різних виробничих стадіях напругою в 4000 Вольт, що гарантує найвищу ступінь надійності і довговічності. В якості ізоляційних оболонок використовується високотехнологічний і температуростійкий матеріал – FEP (Teflon).

«Extherm»: якісний і надійний електричний тепла підлога

Німецькі виробники теплих підлог придбали бездоганну репутацію серед фахівців і користувачів завдяки якості, надійності і ефективності виробів. Говорячи про виробника «Extherm», можна сміливо стверджувати, що цей бренд в повній мірі відповідає бездоганному німецькій якості. Хоча на українському ринку теплі підлоги «Екстерм» достатність нові, серед європейських користувачів цей бренд добре відомий і має бездоганну репутацію.

«Extherm»- гарантія бездоганної якості і надійності

Починаючи з 1991 року, компанія «Екстерм» пропонує європейським споживачам якісні системи для облаштування теплої підлоги в квартирах, приватних будинках або громадських приміщеннях. Продукція компанії виробляється виключно в Німеччині - вже це свідчить про бездоганну якість продукції. Крім іншого, теплі підлоги «Екстерм» відповідають строгим екологічним нормам і нормам електромагнітної безпеки.

На відміну від більшості інших виробників, компанія «Extherm» організувала повний комплекс виробничого процесу в рамках одного підприємства. Завдяки цьому, гарантується суворий контроль якості всього виробничого циклу - від поставки сировини і матеріалів, до тестування, упаковки і відправки готових виробів. Високі стандарти виробника передбачають, що всі нагрівальні елементи під час виробництва проходять потрійний тест. Для цієї мети на заводі використовуються спеціальні стенди з напругою 4000 Вольт - як наслідок, гарантується тривалий термін експлуатації і надійність теплої підлоги представленої марки.

Ефективність теплої підлоги «Екстерм» досягається не тільки завдяки якості нагрівального кабелю - важливу роль грає ізоляційний матеріал. Ізоляція виконана зі спеціального тефлону - цей матеріал відмінно чинить опір підвищеним механічним навантаженням і добре пристосований до підвищених температур, ізоляція витримує нагрівання до 200 градусів.

Ви маєте можливість підібрати оптимальний для себе варіант облаштування тепрлого статі «Extherm»:

• Нагрівальний мат.

• Кабель в стяжку.

На сьогоднішній день, теплі підлоги «Екстерм» експортуються в 35 країн, а гарантія від виробника становить 20 років - це підтверджує, що представлений бренд заслуговує довіри.

Теги: extherm тепла підлога купити київ ціна, extherm et eco 180 купити київ ціна, extherm кабель купити київ ціна, Ультратонкий мат Extherm купити київ ціна

Тепла підлога Extherm купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання