м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Тепла підлога Fenix ЧехіяПоказано з 1 по 9 із 46 (6 сторінок)

Тепла підлога Fenix Чехія купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Безкоштовний монтаж теплої підлоги.

Тепла електрична підлога торгової марки Fenix ​​(Фенікс) бере свій початок в 1990 році в Чеській Республіці. Ecofloor - виділена лінія виробництва нагрівальних кабелів і нагрівальних матів для теплої підлоги. Основне завдання Фенікс - створити економічне електро-опалення, продукція Fenix ​​відповідає всім стандартам якості діючих в Євросоюзі, з 1997 року має сертифікат по Системі управління якості ISO 9001: 2008, за яким регулярно стежить. Він ідеально підійде для замовників, які хочуть отримати максимальну якість за розумні гроші.

На українському ринку теплої підлоги продукція займає впевнену позицію «гравця», який точно впевнений в якості свого товару і готовий знайти вигідне рішення для кожного покупця. Тепла підлога Fenix ​​має демократичну вартість, але при цьому він має відмінну якість!

Купити тепла підлога Fenix (Фенікс) в Києві з доставкою по Україні

В даний час продукція користується попитом майже в 40 країнах, а дистриб'юторська мережа постійно збільшується, що говорить про популярність чеських підлог.

Група Фенікс представлена ​​6 торговими товариствами, а головний офіс фірми знаходиться в тому ж місці, де і була заснована торгова марка відома сьогодні у всьому світі.

Нагрівальні мати для систем теплої підлоги Fenix LDTS виробляються в Чехії на заводі Fenixgroup Holding. Виготовляються відповідно до норм якості та надійності прийнятими в країнах ЄС. В матах Fenix LDTS застосовується двожильний екранований нагрівальний кабель. Питома потужність матів Fenix LDTS становить 160 Вт/м2, і є мінімально достатньою для комфортного підігріву підлоги в житлових приміщеннях. Діаметр 4мм

Тепла підлога Fenix Чехія купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання