м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Нагрівальний мат Fenix LDTS M ЧехіяПоказано з 1 по 9 із 28 (4 сторінок)

Нагрівальний мат Fenix LDTS M Чехія купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Нагрівальні мати використовуються, коли необхідно мінімально підняти рівень підлоги або для швидкого обігріву підлоги . Монтаж проводиться на готову стяжку під підлогове покриття (найчастіше плитка) в клейовий розчин або суміш, що самовирівнюється.

Нагрівальний мат топиться в клейовий розчин, не підвищуючи висоту підлоги.

Fenix ​​LDTS M 160 w / m2: оптимальна модель нагрівального кабелю під плитку

Щоб робота електричного теплого статі була стабільною і тривалою, важливо підібрати якісні комплектуючі. Пропонуємо звернути увагу на нагрівальний мат Fenix ​​LDTS M , який зроблений у Чехії і відповідає стандартам якості ЄС. Дана модель відмінно поєднує бездоганну якість з доступною для України вартістю.

Модель нагрівального мату Fenix ​​LDTS M призначена для монтажу теплої підлоги під плиткою, коли немає можливості збільшити висоту підлоги. Іншою істотною перевагою моделі є те, що для її монтажу і використання немає необхідності в додатковій теплоізоляції. Модель практично ідентична з Fenix ​​LDTS-160 - відмінність між ними полягає лише в лінійних розмірах.

Характеристики та переваги Fenix ​​LDTS M

Завдяки своїй конструкції, фахівці часто зупиняють вибір саме на Fenix ​​LDTS M . Використовується двожильний кабель, що істотно полегшує монтаж: «холодний» кінець призначений для підключення до електроживлення.

Питома потужність Fenix ​​LDTS M дозволяє використовувати теплу підлогу в якості додаткового джерела обігріву житлових приміщень.

Нагрівальний мат Fenix LDTS M Чехія купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання