м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Саморегулюючий нагрівальний кабельПоказано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Саморегулюючий нагрівальний кабель купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Саморегулюючий нагрівальний кабель - практичне і надійне рішення

Часто потрібно організувати обігрів трубопроводів, метою якого є їх захист від замерзання. Також, у багатьох будівлях власники бажають встановити систему на даху, що запобігає скупченню снігу і льоду. Для організації подібних систем обігріву відмінно підходить відрізний саморегулюючий нагрівальний кабель. Замовити його можна необхідної довжини - від 1 м. Крім того, виробники пропонують моделі різної потужності, що дозволяє підібрати оптимальний варіант в залежності поставлених завдань.

Саморегулюючий кабель: принцип роботи

Конструкція саморегульованого кабелю передбачає наявність по всій його довжині температурозависимого елемента опору, розташованого між двома паралельними мідними провідниками. Даний температурозавімий елемент складається з полімеру з вугільним пилом. Коли на провідники подається напруга 220 В, проходячи через елемент опору, струм нагріває його. Нагріваючись, полімер розширюється, що викликає збільшення відстані між вугільним пилом - це призводить до збільшення опору. В результаті, сила струму знижується, що викликає зменшення потужності і нагрівання.

Завдяки ретельно продуманій конструкції, досягається незалежне регулювання потужності по всій довжині кабелю, в залежності від температури навколишнього середовища. Завдяки такому механізму досягається запобігання перегріву окремих ділянок кабелю. Крім того, організація паралельної подачі напруги, кабель можна вкоротити в будь-якому місці, не турбуючись про його ефективності.

Щоб саморегулюючий кабель працював надійно і тривалий час, потрібне дотримання певних правил:

  • Вигин допускається тільки по плоскій стороні і діаметр вигину повинен бути більше 50 мм.
  • Для кабелів довжиною більше 3 метрів, рекомендується використання терморегуляторів.

Вимоги до експлуатації саморегулюючого кабелю

Щоб саморегулюючий нагрівальний кабель працював справно, не допускається пряме з'єднання двох «вільних» провідників - використовуйте кінцеву і перехідну муфти. Також, важливо правильно підібрати тип саморегульованого кабелю:

1. Для системи сніготанення в водостоках і на дахах.

2. Для холодних труб з метою запобігання замерзання в'язких рідин.

3. Для підтримки необхідної температури гарячої води та інших рідин в трубах.

Теги: саморегулюючий нагрівальний кабель купити, саморегулюючий нагрівальний кабель ціна, саморегулюючий нагрівальний кабель замовити, саморегулюючий нагрівальний кабель київ, саморегулюючий нагрівальний кабель України, саморегулюючий кабель купити, саморегулюючий кабель ціна, саморегулюючий кабель замовити, саморегулюючий кабель київ , саморегулюючий кабель України, кабель нагрівальний саморегулюючий купити купити, кабель нагрівальний саморегулюючий купити ціна, кабель нагрівальний саморегулюючий купити замовити, кабель нагрівальний саморегулюючий купити київ, кабель нагрівальний саморегулюючий купити України, купити саморегулюючий нагрівальний кабель в Україні купити, купити саморегулюючий нагрівальний кабель в Україні ціна , купити саморегулюючий нагрівальний кабель в Україні замовити, купити саморегулюючий нагрівальний кабель в Україні київ, купити саморегулюючий нагріву вальний кабель в Україні Україна, саморегулюючий нагрівальний кабель купити в Україні купити, саморегулюючий нагрівальний кабель купити в Україні ціна, саморегулюючий нагрівальний кабель купити в Україні замовити, саморегулюючий нагрівальний кабель купити в Україні київ, саморегулюючий нагрівальний кабель купити в Україні Україна

Саморегулюючий нагрівальний кабель купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання