м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Нагрівальний кабель Hemstedt BR-IM НімеччинаПоказано з 1 по 9 із 17 (2 сторінок)

Нагрівальний кабель Hemstedt BR-IM Німеччина купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Нагрівальний кабель для заливки в стяжку Hemstedt BR-IM для теплої підлоги використовуються для укладання в стяжку 2-7cм. Вони також ідеально підходять для повного обігріву приміщень, в системах сніготанення на відкритих майданчиках.

Нагрівальні кабелі Hemstedt можна замовити довжиною від 8 до 200 метрів в зборі і з з'єднувальним кабелем. Установка так само проста, як і укладання нагрівальних матів.

Безшовне з'єднання ховається під покриттям підлоги без свердління отворів і різання. Виробник Німеччина гарантія 20 років.

Нагрівальний кабель Hamstedt BR-IM: універсальність і практичність

Щоб тепла підлога і інші системи опалення були надійними, необхідно при їх монтажі використовувати якісні комплектуючі.

Нагрівальний кабель Hamstedt BR-IM зарекомендував себе позитивно - його використання показано, як при монтажі теплої підлоги, так і в облаштуванні інших систем опалення.

Характеристики представленого нагрівального кабелю гарантують прекрасні експлуатаційні властивості не тільки всередині, а й зовні приміщення: при монтажі систем антиобледеніння, сніготанення, прогріванні труб.

Властивості нагрівального кабелю Hamstedt BR-IM пояснюються особливостями його конструкції: безмуфтове з'єднання елемента для нагріву і «холодного» кінця. Кабель має цільну оболонку однакового діаметра - це робить його стійким до механічних пошкоджень.

Зручність і надійність монтажу нагрівального кабелю Hamstedt BR-IM

Використання нагрівального кабелю Hamstedt BR-IM можливо при різних типах покриття для підлоги. Монтаж виконується в цементно-піщану стяжку, товщиною 3-5 см.

Внутрішня фторполімерних ізоляція здатна витримувати температуру до +200 градусів - це гарантує надійний захист від перегріву..

Нагрівальний кабель Hemstedt BR-IM Німеччина купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання