м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Нагрівальний Мат In-Therm Eko (Чехія) 200Вт

У даній категорії немає товарів.

Нагрівальний Мат In-Therm Eko (Чехія) 200Вт купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

In-Therm ECO MAT - бюджетна серія нагрівальних матів, підвищеної потужності 200Вт на м.кв. Крім кольору ізоляції In-Therm ECO MAT відрізняється від In-Therm МАТ розмірами і внутрішньою ізоляцією.

Внутрішня ізоляція у In-Therm ECO MAT із зшитого поліетилену, що робить його більш дешевим (завод цього не приховує, як це роблять деякі виробники). За рахунок здешевлення внутрішньої ізоляції заводу Fenix довелося виготовити гріючий кабель розміром 6,5 мм, щоб він міг відповідати євростандартам.

Нагрівальний мат In-Therm ECO - чудове рішення для теплої підлоги

Облаштування теплої підлоги - відповідальний процес. Одним з важливих умов в досягненні бажаного результату є використання якісних комплектуючих, які будуть зручні в монтажі, надійні і економічні.

Пропонуємо звернути увагу на нагрівальний мат In-Therm ECO, який виготовлений в Чехії, виробником Fenix. Велика кількість людей зупиняють вибір саме на представленої моделі, враховуючи її якість, доступну вартість і зручність у використанні.

Монтаж In-Therm ECO вимагає мінімум часу і зусиль. Зручність у використанні при облаштуванні теплої підлоги досягаються завдяки продуманій конструкції.

Особливість пристрою In-Therm ECO полягає в тому, що нагрівальний кабель (двожильний) закріплений на сітці, на якій він укладений спеціальними петлями.

Характеристики нагрівального мату In-Therm ECO - гарантія ефективності

Ширина кожної мати дорівнює 0,5 м., А товщина становить 6,5 мм - ви зможете монтувати його в стяжку 1,5-2 см. Завдяки потужності 200 Вт / м², ви зможете використовувати нагрівальний мат In-Therm ECO навіть на балконі або в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Теги: Нагрівальний Мат In-Therm Eko (Чехія) 200Вт, нагрівальні Мати In-Therm Eko, купити нагрівальні Мати In-Therm Eko, нагрівальні Мати In-Therm Eko ціна, нагрівальні Мати In-Therm Eko ціни, замовити нагрівальні Мати In-Therm Eko, нагрівальний Мат In-Therm Eko, нагрівальний Мат In-Therm Eko купити, ціна нагрівальний Мат In-Therm Eko, нагрівальний Мат Інтерм еко, Мат Інтерм еко купити, ціна Мат Інтерм еко

Нагрівальний Мат In-Therm Eko (Чехія) 200Вт купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання