м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Терморегулятори для теплої підлоги DeviТерморегулятор DEVIreg ™ Smart Wi-Fi

1

Ціна:

6087 грн.
Лідер продажу!
Терморегулятор Devireg Touch купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія. Купить электрический теплый пол в Киеве. Теплые полы цена. Купить Терморегулятори для теплої підлоги Devi цена

Терморегулятор Devireg Touch

4

Ціна:

4672 грн.

Терморегулятор DEVIreg Opti

1

Ціна:

3601 грн.

Терморегулятор Devireg Touch Black

1

Ціна:

4672 грн.

Терморегулятор Devireg Touch Ivory

1

Ціна:

4672 грн.
Лідер продажу!
Терморегулятор Devireg TM 530  купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія. Купить электрический теплый пол в Киеве. Теплые полы цена. Купить Терморегулятори для теплої підлоги Devi цена

Терморегулятор Devireg TM 530

1

Ціна:

2475 грн.

Терморегулятор DEVIreg Smart Ivory Wi-Fi

Ціна:

6087 грн.
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Терморегулятори для теплої підлоги Devi купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Надійні терморегулятори Devireg, мають чудову репутацію, зручні і зрозумілі у використанні, стильний дизайн що дозволить задовольнити кожного покупця обрав Devi для комфортного життя. А на нашому сайті ви виберете собі регулятор разом з датчиком по самій вигідною ціною.

Багатофункціональні програмовані терморегулятори Деві (Devi) - Devireg

Для автоуправління температурою теплої підлоги Деві (Devi) і аналогічних системи електро опалювання приміщень і систем атіобледененія використовуються різні лінійки терморегуляторів.

Більшість сучасних терморегуляторів функціонують автоматично і відстежують температуру за допомогою вбудованих або виносних температурних датчиків, а таймер, який можна запрограмувати, дає можливість включати або відключати навантаження за вказаною часу.

Після аналізу переданих з датчиків температури показників терморегулятори здійснюють регулювання навантаження засобами вбудованого реле, яке надає високу надійність комутації всій нагрівальної системи.

Практичність терморегуляторів Devireg (Девірег)

Зазвичай, терморегулятори встановлюються на стіну в тієї ж кімнаті, де встановлений тепла підлога. Або зовні приміщення, в разі якщо терморегулятор має в комплекті виносні термодатчики. Датчики температури теплої підлоги монтуються в гофровану люльку, яка покладена в цементну стяжку під статевим покриттям.

У свою чергу, гофрований трубка дає можливість, у разі необхідності просту процедуру поновлення термодатчика, в противному випадку потрібно було би піднімати підлогу, що могло спричинити б понад витрати. Для зручнішого використання, можна використовувати пару датчиків температури, які підключаються до терморегулятора.

Перший датчик, встановлений в підлогу, буде забезпечувати моніторинг температури теплої підлоги, це потрібно для певних покриттів для підлоги, наприклад, ламінат, лінолеум або паркет, температура таких покриттів не повинна бути вище конкретного рівня.

Інший датчик необхідний саме для моніторингу температури в приміщенні, що обігрівається, це дає можливість домогтися максимального температурного комфорту, що і є, при установці теплої підлоги головною метою.

Тонка настройка цифрових терморегуляторів Devireg

Сучасні терморегулятори Devireg (Devi) дають можливість програмувати велику кількість різних параметрів для створення того рівня тепловіддачі, який буде комфортним. Простота в експлуатації дозволяє швидко отримати потрібні результати і оперативно змінювати температуру нагрівання опалювальної системи.

Широкий асортимент моделей терморегуляторів Devireg

Модельний ряд терморегуляторів Девірег дає можливість підібрати потрібний функціонал приладу, який потрібен в роботі з усіма електричними опалювальними системами Деві.

Багаторежимна терморегуляторів Devireg

Програмовані терморегулятори Devireg мають багато параметрів, що настроюються, які полегшують контроль і управління системою опалення та зводять до мінімуму потребу постійно вручну змінювати параметри, при коливанні температури навколишнього середовища.

Терморегулятори для теплої підлоги Devi купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання