м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Двухжильний нагрівальний кабель Nexans TXLP/2RПоказано з 1 по 9 із 15 (2 сторінок)

Двухжильний нагрівальний кабель Nexans TXLP/2R купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Кабель нагрівальний двожильний TXLP/2R, 17Вт/м

Готовий до монтажу та підключення двожильний кабель з безмуфтовим з'єднанням і алюмінієвою захисною трубкою. З одного боку кабель має провід живлення довжиною 2,25 м, з іншого - герметичне заводське закінчення. Комплекти кабелю ідеально підходять для повного та комфортного обігріву приміщень.

Нагрівальний кабель Nexans TXPL / 2R (в стяжку)

Нагрівальні кабелі торгової марки Nexans, останні 10 років, отримують нагороду, вибір року українських покупців електричної теплої підлоги. Завдяки своїй бездоганній репутації і високим стандартам якості нагрівальний кабель Nexans TXPL / 2R, основною областю застосування його є підігрів підлоги в житлових приміщеннях, є лідером серед нагрівальних кабелів в стяжку (цементо-піщаний розчин).

Переваги і характеристики нагрівального кабелю Nexans (Нексанс)

  • Вбудоване безмуфтове з'єднання нагрівального і силового (живить) кабелю, що має маркування . (Повністю не боїться води, навіть перебуваючи в ній).
  • Максимальна напруга 500В. (Не боїться максимальних стрибків електроенергії).
  • Ізоляція струмопровідних жил - зшитий поліетилен. (Міцніше ізоляції немає ні в одному аналогочіном кабелі).
  • Зовнішня оболонка - ПВХ. (Стійка до ультрафіолету).

Установка (монтаж) нагрівального кабелю Nexans (Нексанас)

Перед початком проведення робіт, прочитайте інструкцію, яка йде в комплекті з кабелем. Монтаж кабелю повинен здійснюватися тільки фахівцями знають конструкцію і принцип роботи даного кабельного вироби. Установка даного нагрівального приладу має здійснюватися відповідно до інструкції виробника і прийнятим місцевим будівельним нормам і законодавству. Нагрівальний кабель не повинен встановлюватися в безпосередньому контакті з горючими матеріалами, за винятком випадків, коли виконуються наступні умови:
  • Питома потужність нагрівального кабелю становить 10 Вт / м або менше.
  • Питома потужність встановлюється кабельної системи обігріву становить 80 ват на квадратний метр або менш.
Проведіть необхідні розрахунки і складі схему монтажу, а потім покладіть кабель з урахуванням попереднього розрахованого кроку укладання на чорнову підлогу. Рекомендується чорнову підлогу попередньо покрити теплоізоляційним матеріалом для зменшення втрати тепла. Однак нагрівальний кабель, і це дуже ВАЖЛИВО, не повинен знаходитися в контакті з ізоляцією або бути втиснув в неї, цього можна уникнути, наприклад, укладаючи кабель на мелкоячеистую металеву сітку. Важливо, нагрівальний кабель неприпустимо різати, подовжувати або вкорочувати. Якщо у вас залишився зайвий кабель зменшіть рівномірно крок укладання, якщо не вистачає то зробіть з точністю до навпаки. Після монтажу виміряйте опір ізоляції і самого кабелю. Попередьте будівельників що наступати і кидати тверді предмети на кабель не треба. Для економної роботи кабелю рекомендується використовувати терморегулятор. Гарантія на нагрівальний кабель Nexans становить 20 років, а термін служби більше 70.

Купити нагрівальний кабель Nexans у нас за найкращою ціною

Якщо ви зупинили свій вибір на найкращому торгову марку України і хочете її придбати, немає проблем, ви це можете зробити у нас в інтернет магазині за два кліка. У нас завжди є акції, знижки і ви завжди можете бути впевненими що ви купите сертифікований товар у надійного продавця. Телефонуйте, пишіть завжди будемо раді допомогти у виборі теплої підлоги на потрібну площу, за найкращою ціною. Доставка в перебігу 24 годин, без передоплат і прихованих платежів.

Двухжильний нагрівальний кабель Nexans TXLP/2R купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання