м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Терморегулятори для теплої підлоги Nexans (Нексанс)Терморегулятор Nexans N-Comfort TD

1

Ціна:

2109 грн.

Терморегулятор Nexans MILLITEMP CDFR-003

1

Ціна:

2502 грн.
Лідер продажу!
Терморегулятор  Nexans N-COMFORT (Норвегія) купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія. Купить электрический теплый пол в Киеве. Теплые полы цена. Купить Терморегулятори для теплої підлоги Nexans (Нексанс) цена

Терморегулятор Nexans MILLITEMPTM 2

Ціна:

4830 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Терморегулятори для теплої підлоги Nexans (Нексанс) купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Терморегулятори для теплої підлоги Nexans (Нексанс) - Норвезьке якість, яке викликає довіру!

З 1917 року продукція компанії відомого в Європі виробника кліматичного обладнання, допомагає забезпечити комфортну температуру в вашому домі. Понад 100 (!) Років перебування даного бренду на ринку кліматичного обладнання - "Made in Norway" це якість, перевірена довгими роками.

За цей час брендовий електро-продукція виробництва Нексанс міцно увійшла в будинок жителів болем 40 країн світу. Норвезькі терморегуляторі / термостати мають кращі технічними параметрами і при цьому мають досить прийнятну вартість. Це базові переваги, які викликають популярність і довіру користувачів до цієї лінійки терморегуляторів.

Терморегулятори - це одні з найважливіших складових будь-якої системи теплої підлоги

Це пристрої, за допомогою яких контролюється температура в підлоговому електро-обігріві, і також знижуються енерго-витрати на використання такої системи, полегшує контроль, покращує ефективність.

Терморегулятори для теплої підлоги Nexans (Нексанс) підходять для контролю електричним обігрівом таких типів:

- Інфрачервоної плівки

- гріючих кабелів

- Нагрівальних матів

Норвезькі Терморегулятори для теплої підлоги Nexans (Нексанс) - Переваги використання:

Кращі інженери заводу працювали над розробкою вигідного, зручного і в той же час просто пристрої, що робить використання електричних теплих підлог вигідним, простим і безпечним.

Завдяки багаторічному досвіду в сфері електро-обігріву та сучасним технологіям, розробникам вдалося створити високотехнологічні термостати, корпус яких зроблені з пластика вогнестійкого PC + ABS. А також високотехнологічність продукції підтверджена величезною кількістю сертифікатів: УкрСЕПРО, ГОСТ Р, CE, IEC, CENELEC, ISO 9001, ISO 14001, дипломами переможців конкурсів та першими місцями в рейтингах серед споживачів.

Терморегулятори для теплої підлоги Nexans (Нексанс) мають широкий асортимент на будь-який смак:

Залежно від необхідного методу управління, і потрібного функціоналу, термостати теплих підлог поділяють на деякі види:

1. Механічний терморегулятор для теплої підлоги Nexans (Нексанс). Простий і продуктивний, легкий у використанні. Має кілька обмежені можливості і необхідно робити ручну настройку.

2. Цифровий терморегулятор для теплої підлоги Nexans (Нексанс). Працює за принципом схожим з механічним. Конструкція оснащена екраном, на якому показується температура. Відсутня функція програмування робить використання даного приладу менш комфортним.

3. Програмований терморегулятор для теплої підлоги Nexans (Нексанс). Незважаючи на гадану дорожнечу, доступна установка різних програм. У їх числі включення і відключення обігріву за заданим графіком. Це дає можливість економити до 45% бюджету на електро-енергію. За рахунок цього такий тип термостата окупається в дуже швидкі терміни.

4. Сенсорний терморегулятор для теплої підлоги Nexans (Нексанс). Крім основних переваг програмованого, сенсорний терморегулятор має ще і тачпад. Відсутність кнопок робить більш швидким і легким сам процес зміни. Володіє більш сучасним дизайном і, як правило, його все частіше купують споживачі, які намагаються йти в ногу з часом.

Купити Терморегулятори для теплої підлоги Nexans (Нексанс) в Києві і по всій Україні можна, звернувшись в наш фірмовий інтернет-магазин "tepla-pidloga.com.ua".

Терморегулятори для теплої підлоги Nexans (Нексанс) купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання