м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Тепла підлога під ламінат, паркет, ковролінAFMAT In-Therm 1м.кв 150Вт

1

Ціна:

989 грн.

AFMAT In-Therm 2м.кв 300Вт

Ціна:

1449 грн.

AFMAT In-Therm 2,5м.кв 375Вт

1

Ціна:

1668 грн.
Показано з 1 по 9 із 28 (4 сторінок)

Тепла підлога під ламінат, паркет, ковролін купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Система теплої підлоги під ламінат: особливості та різновиди

Сучасні технології і високі стандарти виробництва відкривають можливість монтувати під ламінат, плитку, лінолеум та інші види підлогового покриття практично будь-який тип нагрівальних елементів для теплої підлоги. Однак, варто приділити увагу вибору найбільш підходящих елементів - від цього залежать ефективність, надійність та економічність системи теплої підлоги.

Інфрачервона плівка: особливості конструкції і призначення

Якщо приміщення, в якому ви плануєте змонтувати теплу підлогу, сухе - прекрасним рішенням виявиться вибір інфрачервоної плівки. Даний вид нагрівального елементу заборонено використовувати в кімнатах з підвищеним рівнем вологості - таких, як ванна або санвузол. Особливістю монтажу інфрачервоної плівки є відсутність заземлення і під'єднання / ізолювання контактів безпосередньо на місці монтажу.

Інфрачервоні теплі підлоги однаково успішно можна використовувати, як для організації системи додаткового обігріву, так і в якості повноцінного опалення. Завдяки тому, що інфрачервона плівка не передбачає використання стяжки, процес укладання відбувається максимально швидко і в результаті рівень підлоги не піднімається. Відсутність стяжки забезпечує максимально близьке розташування нагрівальних елементів до поверхні підлоги, завдяки чому досягається швидке і рівномірне прогрівання. Якщо вам потрібен обігрів не всієї площі кімнати, а лише певних її зон - інфрачервону плівку можна укласти виключно в тій частині, де ви бажаєте організувати обігрів.

Досить часто, інфрачервона плівка використовується для організації системи теплої підлоги в кімнатах, де в якості підлогового покриття використовується лінолеум. В такому випадку, між ІК-плівкою і лінолеумом необхідно прокласти підкладку з листів E-stone. У минулому, підкладка виконувалася з фанери і чи листів OSB, але сьогодні фахівці рекомендують використовувати E-stone - матеріал, до складу якого входить базальтова крихта і поліестер. Особливістю E-stone є мінімальна товщина (3 мм), при якому досягається захист від механічних впливів і відмінна теплоізоляція - до + 300 ° C.

Алюмінієві нагрівальні мати - гарантія надійності і довговічності

Якщо ви бажаєте бути абсолютно впевненими в якості і довговічності теплої підлоги - зупиніть вибір на алюмінієвих нагрівальних матах. Система має надійну конструкцію: між шарами алюмінієвого полотна покладений тонкий нагрівальний кабель (1,7-1,9 мм). Алюмінієві нагрівальні мати особливо добре зарекомендували себе при організації теплої підлоги під ламінат. Порівнюючи цю систему з ІЧ-плівкою, можна виділити наступні її переваги:
  • Відсутність електромагнітного випромінювання, що досягається завдяки наявності захисного екрана.
  • Алюмінієві нагрівальні мати поставляються готовими до монтажу.
  • Досягається рівномірний розподіл тепла по всій поверхні мату.

Тепла підлога під ламінат - практично, зручно, надійно

Серед власників квартир, приватних будинків і інших приміщень великою популярністю користується монтаж теплої підлоги під ламінат. Ця тенденція пояснюється тим, що: ламінат все частіше застосовується в якості підлогового покриття, а система теплої підлоги дозволяє досягти максимального комфорту в приміщенні і регулювати температуру в кімнаті. Довгий час, теплі підлоги під ламінатом вважалися малоефективною системою обігріву - це пояснювалося тим, що матеріал, з якого виготовляється ламінат (те ж саме можна сказати про лінолеумі, ковролине, паркеті) має високі теплоізаляціонние характеристики і погано проводить тепло. Сучасні виробники застосовують ряд ефективних технологій, що дозволили досягти відмінної ефективності теплих підлог під ламінат.

Нові технології - гарантія ефективного обігріву

Якщо ви плануєте замінити в кімнаті підлогове покриття і бажаєте використовувати ламінат - сьогодні можна легко монтувати під нього теплу підлогу. Завдяки застосуванню ряду сучасних технологій і передових розробок, система обігріву відрізняється високою ефективністю і бездоганною надійністю.

Серед численних різновидів систем теплої підлоги, для монтажу під ламінат бездоганно підійдуть такі моделі:

• Фольгований мат.

• Плівкова тепла підлога.

Фольгірованние нагрівальні мати виготовлені із застосуванням нагрівального кабелю невеликої потужності. Цей кабель фіксується між парою листів спеціальної фольги з певним кроком. Завдяки цій конструкції, тепло рівномірно розподіляється по всій поверхні мату і обігрів направляється в потрібну сторону. Для монтажу фольгованого нагрівального мату не потрібно використовувати клей або цементний розчин - завдяки цьому, облаштування теплої підлоги вимагає мінімум часу і зусиль. Недоліком же даної системи вважається необхідність монтувати її по всій площі кімнати.

На думку багатьох, нагрівальна інфрачервона плівка вважається більш оптимальним і зручним варіантом для облаштування теплої підлоги під ламінатом. Завдяки застосуванню цього варіанту, обігрів відбувається максимально рівномірно і ефективно. Процес обігрів поверхні підлоги виконується на 40% за рахунок ІК-випромінювань і на 60% завдяки нагріванню поверхні плівки. Ми пропонуємо підібрати оптимальний тепла підлога під ламінат бездоганної якості за доступними цінами.

Тепла підлога під ламінат, паркет, ковролін купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання