м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Тепла підлога під ламінат, паркет, ковролін купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по Україні. Монтаж. Гарантія

Тепла підлога під ламінат, паркет, ковролін купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по Україні. Монтаж. Гарантія

Система теплої підлоги під ламінат: особливості та різновиди

Сучасні технології і високі стандарти виробництва відкривають можливість монтувати під ламінат, плитку, лінолеум та інші види підлогового покриття практично будь-який тип нагрівальних елементів для теплої підлоги. Однак, варто приділити увагу вибору найбільш підходящих елементів - від цього залежать ефективність, надійність та економічність системи теплої підлоги.

Інфрачервона плівка: особливості конструкції і призначення

Якщо приміщення, в якому ви плануєте змонтувати теплу підлогу, сухе - прекрасним рішенням виявиться вибір інфрачервоної плівки. Даний вид нагрівального елементу заборонено використовувати в кімнатах з підвищеним рівнем вологості - таких, як ванна або санвузол. Особливістю монтажу інфрачервоної плівки є відсутність заземлення і під'єднання / ізолювання контактів безпосередньо на місці монтажу.

Інфрачервоні теплі підлоги однаково успішно можна використовувати, як для організації системи додаткового обігріву, так і в якості повноцінного опалення. Завдяки тому, що інфрачервона плівка не передбачає використання стяжки, процес укладання відбувається максимально швидко і в результаті рівень підлоги не піднімається. Відсутність стяжки забезпечує максимально близьке розташування нагрівальних елементів до поверхні підлоги, завдяки чому досягається швидке і рівномірне прогрівання. Якщо вам потрібен обігрів не всієї площі кімнати, а лише певних її зон - інфрачервону плівку можна укласти виключно в тій частині, де ви бажаєте організувати обігрів.

Досить часто, інфрачервона плівка використовується для організації системи теплої підлоги в кімнатах, де в якості підлогового покриття використовується лінолеум. В такому випадку, між ІК-плівкою і лінолеумом необхідно прокласти підкладку з листів E-stone. У минулому, підкладка виконувалася з фанери і чи листів OSB, але сьогодні фахівці рекомендують використовувати E-stone - матеріал, до складу якого входить базальтова крихта і поліестер. Особливістю E-stone є мінімальна товщина (3 мм), при якому досягається захист від механічних впливів і відмінна теплоізоляція - до + 300 ° C.

Алюмінієві нагрівальні мати - гарантія надійності і довговічності

Якщо ви бажаєте бути абсолютно впевненими в якості і довговічності теплої підлоги - зупиніть вибір на алюмінієвих нагрівальних матах. Система має надійну конструкцію: між шарами алюмінієвого полотна покладений тонкий нагрівальний кабель (1,7-1,9 мм). Алюмінієві нагрівальні мати особливо добре зарекомендували себе при організації теплої підлоги під ламінат. Порівнюючи цю систему з ІЧ-плівкою, можна виділити наступні її переваги:
  • Відсутність електромагнітного випромінювання, що досягається завдяки наявності захисного екрана.
  • Алюмінієві нагрівальні мати поставляються готовими до монтажу.
  • Досягається рівномірний розподіл тепла по всій поверхні мату.

Тепла підлога під ламінат, паркет, ковролін купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання