Тепла підлога Devi


Виберіть підкатегорію



 Тепла підлога Devi

Тепла підлога DEVI для якісного підігріву

Безкоштовний монтаж теплої підлоги.

Продукція торгової марки DEVI дає своїм клієнтам правильні рішення, створюючи високоякісні товари в області електричного обігріву з тривалим терміном служби.

Тепла підлога Devi (Деві) це перша торгова марка яка вийшла на ринок України 1992 році, і за це весь час не підводила своїх покупців. У нагрівальних матів і кабелів Devi є повна гарантія. Гарантія DEVIwarranty ™ включає не тільки заміну гріючого елемента, але і вартість установки і матеріалів статі - з терміном до 20 років!

На нашому сайті представлений широкий вибір торгової марки Devi (Деві), товари, які підійдуть на різні площі обігріву. Ви можете дуже швидко купити теплу підлогу Devi (Деві) замовивши в один клік. Оформлення замовлення не займає багато часу завдяки спеціальній зручній формі. Досить вибрати тонкий нагрівальний мат Devi (Деві) або інший товар, натиснути кнопку замовити в один клік і заповнити заявку. Щоб уточнити вартість теплої підлоги Devi (Деві), зателефонуйте нам за телефоном, вказаним у верхній частині сторінки. Також ви можете замовити безкоштовну доставку підігріву підлоги Devi по Києву в день замовлення, або на наступній в будь-яку точку України.

Компанія була заснована в м Копенгаген, Данія, в 1942 році, а її назва - DEVI - є скороченням від Dansk El-Varme Industri.

Спочатку компанія DEVI виробляла нагрівальні елементи для промислових цілей. На початку 60-х років DEVI почала проявляти інтерес до електричних нагрівальних кабелів; найстаріші системи з нагрівальними кабелями були створені саме в цей період. Працюють до сих пір.

Компанія Devi - є лідером світового ринку в області електричного обігріву.


Зворотний дзвінок