м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Тепла підлога Devi купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по Україні. Монтаж. Гарантія

Тепла підлога Devi купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по Україні. Монтаж. Гарантія

Атмосфера в будинку повинна бути у всіх відносинах теплою. Рішення від фірми ДЕВІ дозволяють забезпечити в будь-якому приміщенні ідеальний комфорт. Ознайомитися з пропозиціями в Києві, по Україні можна, відвідавши офіційний сайт Інтернет-магазину Tepla-Pidloga.

Тепла підлога DEVI

Шкільні уроки фізики збагатили нас знаннями про конвекції. Всі розуміють: розмістивши обігрів під ногами, ми отримуємо можливість зробити обігрів максимально ефективним. Невисока ціна продукції компанії ДЕВІ супроводжується унікальною гарантією. Відповідно до неї оплачуються всі витрати по заміні матів або кабельних обігрівальних систем, включаючи матеріали статі. Нагрівальні пристрої мають сертифікати Сonformite Еuropeen (CE), УкрСЕПРО, IEC800, Dansk elektrisk materiel kontrol (DEMKO), ГОСТ Р і інші. В каталозі фірми ДЕВІ є монтовані під підлогою обігрівачі для будь-яких умов.

Коли варто купити електричний нагрівальний мат

У даній категорії каталог компанії купити пропонує вироби з Польщі Devicomfort і «справжні» DEVImat. Використовується нагрівальний мат під плитку. Завдяки товщині всього в 3,3-4 мм він абсолютно не впливає на висоту приміщення. Екранований кабель захищений високотемпературної ізоляцією (максимальна температура до 110 ° С) і закріплений на самоклеїться сітці. Безпосередньо на нього накладається мастиковий шар і укладається керамічне покриття для підлоги. Асортимент компанії дозволяє підібрати характеристики мату для будь-яких умов.

Кабельні системи DEVIflex

Пропонований фірмою ДЕВІ гріючий кабель дозволяє не тільки обладнати ефективний обігрівається, а й захистити від промерзання фундамент, трубопроводи та інші об'єкти. Він також може використовуватися при інших способах обігріву житлових і інших приміщень. Використовується з різними покриттям для підлоги: під ламінат, стяжку і т. д.

Які переваги надає електричний тепла підлога DEVI

Уже однієї тільки 20-річної гарантії з відшкодуванням усіх витрат власника при необхідності заміни системи досить для того, щоб оцінити пропозиції датської фірми гідно. Практика показує, що служать вони набагато довше. Користувачі також відзначають надзвичайно зручне управління теплими підлогами DEVI, що забезпечує можливість відрегулювати їх під будь-які потреби. Заслуговує на увагу простота монтажу і підключення.

Як придбати обігрівальні системи

Вибрати необхідний продукт можна на офіційному сайті Tepla-Pidloga. У Києві покупка може бути доставлена безкоштовно за вказаною адресою, у зручний для клієнта час з оплатою за фактом доставки. Також кияни можуть замовити і фірмовий монтаж. У цьому випадку розрахунок проводиться вже після завершення робіт. По Україні нагріває мат або гріючий кабель можуть бути доставлені службами «Нова Пошта», «Інтайм» та іншими безкоштовно. Оплата товару здійснюється при отриманні. Наш колектив робить все, щоб співпраця з нами було максимально зручним, а мікроклімат у вашому будинку був незмінно комфортним.

Тепла підлога Devi купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання