м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Тепла підлога DeviПоказано з 1 по 9 із 60 (7 сторінок)

Тепла підлога Devi купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Атмосфера в будинку повинна бути у всіх відносинах теплою. Рішення від фірми ДЕВІ дозволяють забезпечити в будь-якому приміщенні ідеальний комфорт. Ознайомитися з пропозиціями в Києві, по Україні можна, відвідавши офіційний сайт Інтернет-магазину Tepla-Pidloga.

Тепла підлога DEVI

Шкільні уроки фізики збагатили нас знаннями про конвекції. Всі розуміють: розмістивши обігрів під ногами, ми отримуємо можливість зробити обігрів максимально ефективним. Невисока ціна продукції компанії ДЕВІ супроводжується унікальною гарантією.

Відповідно до неї оплачуються всі витрати по заміні матів або кабельних обігрівальних систем, включаючи матеріали статі. Нагрівальні пристрої мають сертифікати Сonformite Еuropeen (CE), УкрСЕПРО, IEC800, Dansk elektrisk materiel kontrol (DEMKO), ГОСТ Р і інші. В каталозі фірми ДЕВІ є монтовані під підлогою обігрівачі для будь-яких умов.

Коли варто купити електричний нагрівальний мат

У даній категорії каталог компанії купити пропонує вироби з Польщі Devicomfort і «справжні» DEVImat. Використовується нагрівальний мат під плитку.

Завдяки товщині всього в 3,3-4 мм він абсолютно не впливає на висоту приміщення. Екранований кабель захищений високотемпературної ізоляцією (максимальна температура до 110 ° С) і закріплений на самоклеїться сітці. Безпосередньо на нього накладається мастиковий шар і укладається керамічне покриття для підлоги. Асортимент компанії дозволяє підібрати характеристики мату для будь-яких умов.

Кабельні системи DEVIflex

Пропонований фірмою ДЕВІ гріючий кабель дозволяє не тільки обладнати ефективний обігрівається, а й захистити від промерзання фундамент, трубопроводи та інші об'єкти. Він також може використовуватися при інших способах обігріву житлових і інших приміщень. Використовується з різними покриттям для підлоги: під ламінат, стяжку і т. д.

Які переваги надає електричний тепла підлога DEVI

Уже однієї тільки 20-річної гарантії з відшкодуванням усіх витрат власника при необхідності заміни системи досить для того, щоб оцінити пропозиції датської фірми гідно.

Практика показує, що служать вони набагато довше. Користувачі також відзначають надзвичайно зручне управління теплими підлогами DEVI, що забезпечує можливість відрегулювати їх під будь-які потреби. Заслуговує на увагу простота монтажу і підключення.

Як придбати обігрівальні системи

Вибрати необхідний продукт можна на офіційному сайті Tepla-Pidloga. У Києві покупка може бути доставлена безкоштовно за вказаною адресою, у зручний для клієнта час з оплатою за фактом доставки. Також кияни можуть замовити і фірмовий монтаж.

У цьому випадку розрахунок проводиться вже після завершення робіт. По Україні нагріває мат або гріючий кабель можуть бути доставлені службами «Нова Пошта», «Інтайм» та іншими безкоштовно. Оплата товару здійснюється при отриманні. Наш колектив робить все, щоб співпраця з нами було максимально зручним, а мікроклімат у вашому будинку був незмінно комфортним.

Теплі підлоги «Devi» - гарантія якості та комфорту

На сьогоднішній день компанія «Devi» добре відома в усьому світі, як надійний виробник високоякісних теплих підлог. Вже протягом 70 років поблизу Копенгагена (Данія) виробляються, упаковуються і відправляються в різні країни світу системи обігріву. Найбільш затребуваними продуктами «Devi» є: • Нагрівальні кабелі. • Нагрівальні мати. • Комплектуючі для монтажу та обслуговування теплих підлог. Жителі Данії, починаючи з 1950-х років мають можливість купувати і встановлювати в своїх будинках системи обігріву від компанії «Деві». Коли представлена ​​система обігріву була винайдена, вартість комплектуючих і монтажу вважалася досить високою. Але, ефективність і комфорт, якими відрізнялися теплі підлоги «Devi» сповна виправдовували фінансові інвестиції. Довгий час, представлена ​​компанія пропонувала свою продукцію виключно на ринку Данії. На початку 2000-х років датський виробник «Devi» почав працювати на експорт, пропонуючи власну продукцію і на європейських ринках.

Тепла підлога «Devi»: гарантія європейської якості

Користувачі, які зупинять свій вибір саме на теплих підлогах «Devi», можуть бути абсолютно впевненими в їх високій якості та безкомпромісній надійності. Під час виробництва нагрівальних кабелів або матів організований строгий контроль на кожному з етапів. Завдяки цьому, вдається максимально скоротити відсоток браку і гарантувати бездоганний результат обігріву. Виробництво «Devi» відповідає високим стандартам якості ISO. Всупереч сформованій практики, виготовлення систем теплої підлоги «Devi» як і раніше здійснюється в Данії, в той час, як багато компаній, в прагненні заощадити, переводять свої виробничі потужності в Китай. Як результат, при покупці кабелю або нагрівального мату «Devi» в Україні, можна бути абсолютно впевненому в його бездоганному європейську якість. Додатковим підтвердженням надійності систем «Devi» можна назвати те, що компанія має 3 щорічні світові премії, які присвоюються за якість і надійність матеріалів, що застосовуються при виготовленні систем обігріву.

Контроль на кожному етапі - гарантія надійності

Стратегія виробника «Devi» полягає в побудові лінії контролю на кожному етапі виробництва і реалізації продукції: 1. Робота з матеріалами виняткової якості. 2. Контроль відповідності стандартам і технічним нормам на кожному етапі виробництва. 3. Моніторинг роздрібних цін, що гарантує доступну вартість для всіх споживачів. Завдяки повному циклу виробництва, досягається максимальна якість і відповідальність виробника. На заводі «Devi» встановлено сучасне, передове обладнання, керованих комп'ютером. Разом з роботою висококваліфікованого персоналу, це гарантує бездоганну якість і надійність теплої підлоги.

Широкий асортимент продукції - все що потрібно для монтажу

Компанія працює над тим, щоб запропонувати клієнтам повний каталог обладнання, яке може знадобитися при монтажі системи обігріву. Завдяки цьому, ви зможете у виробника «Деві» підібрати все необхідне для монтажу системи обігріву. «Деві» пропонує: • Нагрівальні мати, призначені для монтажу під плитку. • Кабелі для облаштування електричного теплого статі в стяжку. • Електрокабелі, призначені для монтажу систем обігріву труб, кранів, водостоків, даху і відкритих майданчиків. • Терморегулятори.

Поширені питання щодо товарів «Devi»

Деякі питання найбільш часто задаються користувачами, які розмірковують про те, щоб використовувати при монтажі теплої підлоги або іншої системи обігріву матеріали «Devi». Наведемо відповіді на питання, які люди найчастіше задають менеджерам: 1. Де виробляються теплі підлоги «Devi»? Представлений бренд є виключно європейським - виробничі потужності розташовані в Данії. 2. Для яких цілей можна використовувати «Devi»? Система теплої підлоги і комплектуючі відмінно підходять для виконання таких завдань: • З використанням нагрівальних матів облаштування теплої підлоги під плиткою. • Застосування ефективних нагрівальних електрокабелів, щоб змонтувати систему обігріву в стяжку. • Регулятори роботи і терморегулятори. • Кабелі, призначені для монтажу різних систем обігріву - як всередині приміщення, так і на вулиці. 3. Який асортимент продукції? Скориставшись пропозицією даного виробника, можна підібрати і придбати все необхідне для комплексного монтажу, включаючи терморегулятори Devireg. Якщо вас цікавить дійсно якісна продукція «Devi» - запрошуємо до співпраці!

Тепла підлога Devi купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання