м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Нагрівальний мат In-Term Eko (Чехія)

У даній категорії немає товарів.

Нагрівальний мат In-Term Eko (Чехія) купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

In-Therm ECO MAT - бюджетна серія нагрівальних матів, підвищеної потужності 200Вт на м.кв. Крім кольору ізоляції In-Therm ECO MAT відрізняється від In-Therm МАТ розмірами і внутрішньою ізоляцією. Внутрішня ізоляція у In-Therm ECO MAT із зшитого поліетилену, що робить його більш дешевим (завод цього не приховує, як це роблять деякі виробники). За рахунок здешевлення внутрішньої ізоляції заводу Fenix довелося виготовити гріючий кабель розміром 6,5 мм, щоб він міг відповідати євростандартам. У зв'язку з цим виробник рекомендує зверху покладеного гріє мату зробити укривние заливку плитковим клеєм або самовирівнюється сумішшю.

Тепла підлога IN-THERM ECO: розумна економія

Більшість прагматичних людей, при виборі системи теплої підлоги, прагнуть поєднувати економію і максимальну ефективність. Вкрай важливо, щоб система обігріву повністю справлялася з покладеними на неї завданнями, була зручною в монтажі, надійної і економною щодо енергоспоживання. З усіма перерахованими вимогами відмінно справляються нагрівальні мати In-Therm ECO, які виробляються в Чехії на потужностях заводу Fenix.

Відмінною характеристикою представленої моделі вважається раціональне поєднання бездоганної якості і доступній ціні - саме того, до чого прагнути більшість сучасних користувачів. Використовуючи нагрівальні мати In-Term Eco, ви зможете облаштувати тепла підлога в якості додаткового або основного джерела обігріву. Великою перевагою представлених нагрівальних матів є їх універсальність. Завдяки бездоганно продуманій конструкції, In-Term Eco відмінно підходить для використання під плиткою, ламінатом, ковроліном, паркетом або лінолеумом. Монтаж можна виконувати зручним способом - в плитковий клей або стяжку.

Нагрівальні мати In-Term Eco: особливості та переваги

Конструкція кабельних нагрівальних матів In-Term Eco продумана до дрібниць - завдяки цьому, користувачі можуть бути повністю впевненими в бездоганній якості, надійності і довговічності системи обігріву.

До основних переваг Интерм ЕКО можна віднести наступне:

• Надійна ізоляція, яка виготовлена з високоякісного матеріалу - зшитого поліетилену.

• Розмір 4х6,5 мм гарантує зручність при монтажі.

• Потужність 20 Вт / м дозволяє досягти високої ефективності обігріву в різних умовах.

• Стійкий до зовнішнє ПВХ покриття гарантує тривалий термін експлуатації.

• Еластичність і універсальність дозволяють використовувати модель на більшості об'єктів.

Завдяки конструкції і експлуатаційним особливостям, нагрівальні електричні мати In-Term Eco можна ефективно використовувати не тільки в житлових кімнатах, але і в приміщеннях, характерних підвищеної тепловтрати: літні кухні, тераси, лоджії, балкони, пр.

У конструкції нагрівального мату передбачена жила заземлення, а електромагнітне випромінювання в даній моделі мінімальне - це робить теплі підлоги In-Term Eco максимально безпечними для людини. Ще однією важливою перевагою моделі є те, що при її використанні, практично не підвищується рівень підлоги - це можливо завдяки мінімальній товщині нагрівального мату.

Практична конструкція In-Term Eco - гарантія зручності

Незважаючи на те, що нагрівальні мати In-Term Eco відносяться до бюджетного сегменту, їх конструкція є дуже практичною та надійною, до того ж, представлена модель теплої підлоги зручна в монтажі,

До особливостей і переваг конструкції In-Term Eco можна віднести наступне:

1. Завдяки наявності пари гріють жив, прогрів підлоги відбувається швидко і рівномірно.

2. При виробництві застосовуються виключно високоякісні, надійні матеріали - це гарантує надійність системи обігріву і запас її міцності.

3. Виробник оснастив модель суцільним захисним алюмінієвим екраном і фторопластовою ізоляцією - це забезпечує нагрівальним матів In-Term Eco найвищий клас захисту.

Зупинивши свій вибір саме на теплом поле з використанням нагрівальних електричних матів In-Term Eco, ви можете бути абсолютно впевненими в його бездоганній якості, надійності і ефективності.

Нагрівальний мат In-Term Eko (Чехія) купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання