м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Тонкий нагрівальний мат Hemstedt DHПоказано з 1 по 9 із 20 (3 сторінок)

Тонкий нагрівальний мат Hemstedt DH купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Нагрівальні мати Hemstedt DH Німеччина, використовується нагрівальний кабель з фторполімерної внутрішньою ізоляцією, температурою плавлення 205 град. Запатентований безмуфтове з'єднання HEM-SYSTEM дозволяє гарантувати безперебійну роботу теплої підлоги більше 50 років. Довжина холодного проводу 4 м . Діаметр кабелю 3,5 мм.

За допомогою тонкошарових нагрівальних матів Hemstedt електричне підлогове опалення може бути реалізовано на будь-якому об'єкті, оскільки товщина цих матів становить всього кілька міліметрів і тому вони можуть бути легко встановлені в будь-якому місці. Як правило, систему електричної теплої підлоги укладають безпосередньо в самовирівнюючу суміш або всередину шару клею для плитки. Переваги цього очевидні.

Безпосередній ефект нагрівання - Нагрівальні мати Hemstedt (Хемстедт) DH Німеччина

Нагрівання виникає практично відразу, так як незабаром після включення електричної теплої підлоги відчувається приємне променисте тепло. Завдяки цьому запобігається тривалий розігрів, який є неодмінним атрибутом, наприклад, наявних глибоко в підлозі систем підлогового водяного опалення або класичних опалювальних приладів, таких як настінні конвектори, і забезпечується значна економія енергії.

Нагрівальні мати Hemstedt DH (Хемстедт) - ідеально підходять для людей, які страждають алергією

Оскільки сучасна система електричної теплої підлоги нагріває підлогу тільки до температури 28 ° C, це забезпечує приємний повільний розподіл тепла в приміщенні. При цьому повністю відсутні сильні потоки циркулюючого повітря, як, наприклад, в разі класичних радіаторів. Завдяки цьому в повітря потрапляє значно менше пилу, а суха і тепла поверхня підлоги практично повністю запобігає поширенню пилових кліщів.

Нагрівальні мати Hemstedt DH (Хемстедт) - ідеальне рішення для модернізації будівель

Системи електричного підігріву підлоги демонструють свої переваги особливо при модернізації будівель старої споруди. Це пов'язано з тим, що для їх монтажу необхідно зовсім небагато: просто розкласти тонкошарові нагрівальні мати безпосередньо під новим покриттям підлоги, виконати електричне підключення - і система готова до роботи. Ніяких труб, димоходів, масляних баків або газових шлангів НЕ потрібно. А це економить час і гроші!

Тонкий нагрівальний мат Hemstedt DH купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання