м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Опалення теплою підлогою будинків, квартир, офісних приміщень, магазинів.

У даній категорії немає товарів.

Опалення теплою підлогою будинків, квартир, офісних приміщень, магазинів. купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Багато людей задаються питанням чи можна за допомогою електричнної теплої підлоги зробити повне опалення будинку, квартири і чи буде це економічно вигідно? Зараз спробуємо розібратися в цьому.

Зробити опалення з теплою підлогою можна, але треба враховувати багато нюансів. Перший і на наш погляд найголовніший, щоб знизити втрати тепла в приміщенні обов'язково треба використовувати теплоізоляцію на підлозі, цим ми зводимо втрати тепла вниз до нуля. Друге, все залежить від розміру і кількості ваших вікон в приміщенні, чим більше вікон тим вищі тепло втрати, і тоді потрібно створювати вищу потужність на квадратний метр, для того щоб досягти повного опалення будинку. Третій момент також повинні бути утеплені зовнішні стіни і дах у випадку приватних будинків.

Якщо дотриматись всіх теплоізоляційних норм то опалювати будинок або квартиру за допомогою електро обігріву завдання цілком реальне, і здійсненне. Треба враховувати що закриваються 60-70 відсотків площа від всього приміщення, і приблизно розміщувати не менше 100 ват на квадратний метр, потужності. Але завжди треба пам'ятати що кожна квартира індивідуальна і краще викликати нас майстрів своєї справи, щоб ми зробили правильний прорахунок тепло втрат.

Якщо говорити про раціональність такого виду обігріву в плані фінансових витрат, то він виходить набагато дешевше ніж опалення газом - Тому що в Україні діє стимулюючий тариф на опалення електроенергією, про нього ви можете також прочитати у нас на сайті. І найголовніше що наша компанія зможе всі ці послуги надати в комплексі.

Опалення теплою підлогою будинків, квартир, офісних приміщень, магазинів. купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання