м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Тепла підлога Hemstedt НімеччинаПоказано з 1 по 9 із 55 (7 сторінок)

Тепла підлога Hemstedt Німеччина купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Безкоштовний монтаж теплої підлоги.

На сьогоднішній день Німецький виробник Hemstedt (Хемстедт) є великим новатором в сфері виробництва електричних систем опалення. Кабель має без муфтове з'єднання, що зводить до нуля вихід з ладу. Температура плавлення його ізоляції, 250 градусів, такої температури неможливо досягти, якщо навіть порушити всі правила укладання. (Але порушувати не варто)).

Суцільний алюмінієвий екран захищає кабель від механічних пошкоджень, гасить електро магнітне поле, рівномірно розподіляє температуру. Має допуск VDE (організація з найсуворішими вимогами до електротехнічної продукції).

еревага теплої підлоги Hemstedt (Хемстедт), це його ціна, це найдешевший продукт в преміум сегменті, ви запитаєте чому? .. На відміну від торгових марок преміум сегменту Devi, Nexans, Hemstedt не закладаються в ціну товару витрати на рекламу.

Купити теплу підлогу Hemstedt (Хемстедт) в Києві з доставкою по Україні

Купити електричну теплу підлогу Hemstedt (Хемстедт) (Тонкий нагрівальний мат Hemstedt DH, Нагрівальний кабель Hemstedt BR-IM, Тонкий нагрівальний кабель Hemstedt DR) можна на нашому сайті. Також, Ви маєте можливість замовити доставку по Києву, або всій Україні, при необхідності.

Тепла підлога Hemstedt це найкраще поєднання ціни якості, що є на ринку України в преміум сегменті.


Тепла підлога Hemstedt Німеччина купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання