м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Терморегулятори з WI-FIТерморегулятор DEVIreg ™ Smart Wi-Fi

1

Ціна:

6087 грн.

Терморегулятор Profitherm WI-FI

1

Ціна:

2757 грн.
Лідер продажу!
Терморегулятор In-Therm PWT002 Wi-Fi купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія. Купить электрический теплый пол в Киеве. Теплые полы цена. Купить Терморегулятори з WI-FI цена

Терморегулятор In-Therm PWT002 Wi-Fi

1

Ціна:

1450 грн.
Лідер продажу!
Терморегулятор Terneo SX WI-FI купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія. Купить электрический теплый пол в Киеве. Теплые полы цена. Купить Терморегулятори з WI-FI цена

Терморегулятор Terneo SX WI-FI

1

Ціна:

1718 грн.

Терморегулятор Terneo AX WI-FI

Ціна:

1270 грн.

Термостат IN-THERM PWT 003 Wi-Fi

Ціна:

2390 грн.

Терморегулятор DEVIreg Smart Ivory Wi-Fi

Ціна:

6087 грн.
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Терморегулятори з WI-FI купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Тепморегулятори з функцією WI-FI для підігріву підлоги з інтелектуальним таймером і управлінням через мережу з смартфона або планшета за допомогою програми.

Бездротовий терморегулятор - сучасне управління системою опалення

При монтажі теплої підлоги або альтернативної (електричної) системи опалення, багато людей зупиняють вибір на wi-fi терморегулятор . Завдяки використанню даного сучасного обладнання, в приватному будинку або квартирі можна індивідуально налаштовувати параметри опалення або роботу теплої підлоги в залежності від днів тижня і часу доби.

Наприклад, якщо в будні дні вранці дорослі члени сім'ї перебувають на роботі, а діти - в школі, немає необхідності сильно опалювати житлове приміщення, а досить лише підтримувати певну температуру повітря.

Простий монтаж і комфортна експлуатація

Використання бездротових терморегуляторів максимально зручно і не вимагає спеціальних навичок. Процес монтажу також максимально комфортний - дане устаткування встановлюється в спеціальну подрозетную коробку.

Щоб отримати доступом до даних про роботу системи опалення або внести необхідні корективи, можна скористатися спеціальним екраном, що входять в комплект пристрою, мобільним додатком або увійти на сайт компанії-постачальника / виробника під своїм обліковим записом.

Терморегулятори з WI-FI купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання