м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Нагрівальні мати під плитку.AFMAT In-Therm 1м.кв 150Вт

1

Ціна:

989 грн.
Лідер продажу!
Нагрівальний мат Fenix  (Чехія) 0,5м.кв 80ВТ купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія. Купить электрический теплый пол в Киеве. Теплые полы цена. Купить Нагрівальні мати під плитку. цена
Лідер продажу!
Нагрівальний мат Hemstedt (Німеччина) DH 1м.кв 150Вт  купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія. Купить электрический теплый пол в Киеве. Теплые полы цена. Купить Нагрівальні мати під плитку. цена
Показано з 1 по 9 із 149 (17 сторінок)

Нагрівальні мати під плитку. купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Кращий вибір нагрівальних матів з цінами і характеристиками, розподілені по найкращим брендам теплої підлоги в Україні.

Історія виникнення нагрівальних матів

Нагрівальний кабель для електро обігріву з'явився ще на початку 20 століття, то нагрівальні мати з'явилися відносно недавно 25 років тому. Причина появи нагрівальним матів це нові типи забудов з невеликою висотою приміщень, і щоб не піднімати сильно висоту підлоги і зберегти вільний простір був придуманий матовий тепла підлога.

Використання нагрівальним матів

Нагрівальні мати - це готовий виріб з заводу, що представляє собою тонкий прикріплений кабель до сітки.

Товщина мату складає практично у всіх виробників від 3 до 5 мм, що дозволяє його використовувати практично в будь-яких ситуаціях і різних типах приміщень, будь то ново лад, приватний будинок, або стара хрущовка.

Установка нагрівального мату

Ще одна перевага нагрівального мату, простота його монтажу, якщо на укладку кабелю на площу 15 кв.м ви витратите день, то на установку нагрівального мату до 4 годин. Перед монтажем треба добре прибрати поверхню, про гарантувати і тільки після висихання можна приступати до укладання.

В установці нагрівального мату треба дотримуватися тих же інструкцій як і при укладанні нагрівального кабелю, відступи від стін не менше 10 см, що не монтувати під стаціонарними меблями (це може призвести до перегріву нагрівального елементу, і у вас точно будуть зайві витрати електрики), різати і вкорочувати нагрівальний кабель не можна можна розрізати тільки сітку, для зміни напряму нагрівального мату.

Ціна і характеристика нагрівальних матів

Багато людей в спілкування задають питання, а яка середня ціна за квадратний метр нагрівального мату? І правильної відповіді на це питання немає апріорі, поясню чому, мати або як в народі часто говорять нагрівальні килимки під плитку, це готові вироби зроблені на певну площу обігріву, і чим більше площа тим дешевше квадратний метр за ціною.

Наприклад нагрівальний мат на один квадратний метр коштує 2600 гривень, а на десять буде коштувати 12000 гривень, тобто один квадрат виходить по 1200 гривень, ось така різниця. Але все таки можна спробувати вирахувати середню ціну, за приклад я беру нагрівальний мат на 6 квадратних метрів у кожного виробника, і ділю на 6. Devi (Польща) - товщина матів від 3 до 4,5 міліметрів, потужність від 150 до 200 ват, середня ціна виходить 1600 гривень за один квадрат. Nexans (Норвегія) - товщина 4,5 міліметра, потужність 150 ват, вартість 1500 гривень. Hemstedt (Німеччина) - товщина 4,5 міліметра, потужність 150 ват, ціна 1300 гривень. Fenix (Чехія) - товщина 3,5 міліметра, потужність 160 ват, вартість 900 гривень. Profitherm (Польща) - товщина 3 міліметри, потужність 150 ват, ціна 950 гривень. In-Therm (Чехія) - товщина 3,5 міліметра, потужність 200 ват, вартість 700 гривень. ProfithermEco (Україна) - товщина 4 міліметри, потужність 150 ват, ціна 700 гривень. In-ThermEco (Чехія) - товщина 5,5 міліметрів, потужність 200 ват, вартість 600 гривень.

Купити нагрівальний мат

У нас на сайті надано великий вибір нагрівальних матів різних виробників, купити ви зможете за допомогою онлайн замовлення на сайті, також за допомогою дзвінка і консультації з нашим менеджером - найкращий варіант). При покупці нагрівальних матів в Києві у нас діє безкоштовна доставка або самовивіз, як вам буде зручно.

Якщо ви хочете купити нагрівальний мат в іншому місті України за найкращою ціною ніж в інших магазинах, телефонуйте нам ми її вам надамо, і відправимо через нову пошту за наш рахунок.

Нагрівальні мати під плитку. купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання