Нагрівальні мати


Виберіть підкатегоріюНагрівальні мати

Найкращий вибір нагрівальнийх матів з цінами та характеристиками, розподілені по найкращим брендам теплої підлоги в Україні.

Історія виникнення нагрівальних матів

Якщо нагрівальний кабель для електро обігріву з'явився ще на початку 20 століття, то нагрівальні мати з'явилися відносно нещодавно 25 років тому. Причина появи нагрівальним матів це нові типи забудов з невеликою висотою приміщень, і щоб не піднімати рівень підлоги і зберегти вільний простір був спроектований тепла підлога на маті.

Використання нагрівальним матів

Нагрівальні мати - це готовий виріб з заводу, що представляє собою тонкий прикріплений кабель до сітки. Товщина мати складає практично у всіх виробників від 3 до 5 мм, що дозволяє його використовувати практично в будь-яких ситуаціях і різних типах приміщень, будь то ново будова, приватний будинок, або офіс.

Монтаж нагрівального мату

Це ще одна велика перевага тонкого нагрівального мату, простота його монтажу, якщо на монтаж кабеля на площу 15 кв.м ви витратите день, то на встановлення нагрівального мату до 4 годин. Перед монтажем треба добре прибрати поверхню, прогарунтувати і тільки після висихання можна приступати до укладання. В установці нагрівального мату треба дотримуватися тих же інструкцій як і при монтажі нагрівального кабелю, відступи від стін не менше 10см, що не монтувати під стаціонарними меблями (це може призвести до перегріву нагрівального елементу, і у вас точно будуть зайві витрати електрики), різати і вкорочувати нагрівальний кабель не можна, можна розрізати тільки сітку, для зміни напряму нагрівального мату.

Купити нагрівальний мат ви можете у нас на сайті великий вибір нагрівальних матів різних виробників, купити ви зможете за допомогою онлайн замовлення на сайті, також за допомогою дзвінка і консультації з нашим менеджером - найкращий варіант). Придбати нагрівальних маті в Києві, у нас діє безкоштовна доставка або самовивіз, як вам буде зручно. Якщо ви хочете купити нагрівальний мат в іншому місті України за найкращою ціною ніж в інших магазинах, телефонуйте нам ми її вам надамо, відправимо через нову пошту за наш рахунок.

093-754-82-60, 098-827-81-19, 096-009-46-13

Зворотний дзвінок