м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Кабель двухжильний In-Term ADSV 20Кабель In-Term ADSV 20 8м. 170Вт

1

Ціна:

920 грн.

Кабель In-Term ADSV20 14м 270Вт

1

Ціна:

1200 грн.

Кабель In-Term ADSV20 17м 350Вт

Ціна:

1320 грн.

Кабель In-Term ADSV 20 22м 460Вт

Ціна:

1500 грн.

Кабель In-Term ADSV 20 27м 550Вт

Ціна:

1620 грн.

Кабель In-Term ADSV 20 32м. 640Вт

Ціна:

1850 грн.

Кабель In-Term ADSV 20 36м. 720Вт

Ціна:

2090 грн.

Кабель In-Term ADSV 20 44м. 870Вт

Ціна:

2490 грн.

Кабель In-Term ADSV 20 53м. 1080Вт

Ціна:

2740 грн.
Показано з 1 по 9 із 14 (2 сторінок)

Кабель двухжильний In-Term ADSV 20 купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Кабелі In-Term виготовляють в Чехії на заводі Fenix. За рахунок своїй універсальності потужність 20 Вт на м. І товщина 4 мм. цей двожильний кабель для теплої підлоги ADSV 20 використовується для укладання в бетонну стяжку або під плитку в плитковий клей.

Тепла підлога IN-TERM ADSV 20: універсальний варіант, який гарантує бездоганну якість

Всесвітньо відомий чеський виробник теплих підлог представляє модель IN-TERM ADSV 20 550W, яка має в своїй основі надійний і ефективний двожильний кабель. Завдяки чудовим характеристикам, представлена модель теплої підлоги прекрасно підійде для використання в кімнатах різного призначення.

Поряд з якістю та ефективністю, теплі підлоги IN-TERM ADSV 20 550W мають цілком доступну вартість - їх можуть дозволити собі використовувати більшість громадян України. Система відмінно поєднує з терморегулятором, завдяки застосуванню якого, досягається економія на електроспоживанні до 30%.

Що враховувати для правильного монтажу

Правильно виконаний монтаж теплої підлоги має не менший вплив на його працездатність, ніж правильно подобраннбая модель.

Щоб нагрівальні електричні мати IN-TERM ADSV 20 550W повністю виправдовували очікування користувачів, під час монтажу слід враховувати наступне:

• Необхідно витримувати рекомендований крок укладання (12-16 см), правильний розрахунок залежить від завдань, що стоять перед системою - основний або додатковий обігрів.

• Вигин магістралі кабелю не повинен перевищувати п'яти його діаметрів.

• Для рівномірного і ефективного прогріву, товщина стяжки повинна складати 3-8 см.

• При роботі від електромережі 220 В, питома потужність складає 18,5 Вт / м.

При розробці представленої моделі нагрівального кабелю, значну увагу було приділено його пожежної безпеки. Як результату, температура зовнішньої оболонки не перевищує 65 ° C. З'єднання проводу харчування і гарячої жили організовано з використанням надійного муфтового методу - це гарантує якісний захист ділянки стику. А завдяки застосуванню екранованої плівки, система захищена від електромагнітного випромінювання.

Крім того, жили кабелю мають надійний захист від механічних пошкоджень, яка гарантується наявністю міцної фторполімерних ізоляцією. Нагрівальні кабелі IN-TERM ADSV 20 550W виробляються в Чехії, на потужностях заводу Fenix. Цей виробник має бездоганну репутацію у всьому світі і випускає великий асортимент продукції, що застосовується в системах обігріву і опалення. Перед відправкою з заводу, вся продукція проходить строгі тести на якість.

Завдяки цьому, відсоток браку і відмов зведений до мінімуму. Представлений виробник відомий на ринку вже більше 20 років. На сьогоднішній день, продукція Fenix експортується в 38 країн - це переконливо підтверджує її бездоганну якість і надійність.

Що враховувати для правильного монтажу

Щоб кабель IN-TERM ADSV 20 550W повністю виправдовував очікування користувачів і відповідав заявленим технічним характеристикам, необхідно відповідально підійти до технології його монтажу. Укладання кабелю здійснюється в шар стяжки, товщиною 3-4 сантиметри.

Важливою умовою працездатності кабелю є правильне визначення потужності, яка повинна відповідати:

• Для першого поверху - 12,5 Вт / м2.

• Для другого поверху і вище - 14 Вт / м2. Крім того, шар стяжки визначається в залежності від призначення системи.

При використанні теплої підлоги в якості додаткового обігріву шар стяжки повинен становити 3-4 см, а при проектуванні системи повноцінного опалення - шар стяжки повинен бути 5-6 сантиметрів. Використовуючи нагрівальний кабель IN-TERM ADSV 20 550W, ви можете розраховувати на комфортну

Тонкий нагрівальний кабель IN-TERM ADSV-20: гарантія надійності, ефективності, економічності

Щоб тепла підлога повністю виправдав очікування користувачів, при його облаштуванні краще скористатися послугами фахівців. Також, важливою умовою для ефективної та економічної роботи є правильний вибір комплектуючих - особлива увага рекомендується приділити вибору підходящого нагрівального кабелю. Багато людей вже успішно застосовують нагрівальний кабель IN-TERM ADSV-20, який виготовлений в Чехії на Заводі Fenix. Цей двожильний тонкий нагрівальний кабель гарантує зручність монтажу і тривалий термін експлуатації. Виробник Fenix має бездоганну репутацію в багатьох країнах світу. Причинами цього є відмінна якість продукції, що випускається і бюджетна її вартість. Продукція заводу користується популярністю вже протягом 20 років, що підтверджує її надійність і практичність в застосуванні при монтажі теплої підлоги в різних умовах. Компанія Fenix, на сьогоднішній день, експортує власну продукцію по всьому світу, в 38 країн - це підтверджує її бездоганну якість і надійність. Щоб підтримувати власну бездоганну репутацію, на заводі налагоджено суворий контроль якості. Особливу увагу приділяється муфтові з'єднання - це є гарантією того, що до користувачів потрапляє тільки бездоганна продукція, яка буде служити тривалий час. Виробник ретельно розробив конструкцію нагрівальних кабелів IN-TERM ADSV-20: їх можна використовувати навіть в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Ви можете розраховувати на бездоганну роботу завдяки наявності заземляющей обплетення і захисному екрануванню.

IN-TERM ADSV-20 - гарантія надійності і практичності

Виробництво IN-TERM ADSV-20 відповідають високим європейським стандартам якості і надійності, що гарантує максимально тривалий термін служби системи обігріву. Завдяки використанню двожильного нагрівального кабелю, процес монтажу в приміщеннях нестандартної форми або лише в частині приміщення істотно спрощується. Питома потужність нагрівального кабелю IN-TERM ADSV-20 становить 20 Вт / м - ви можете розраховувати на здатність підтримувати бажану температуру, задану на регуляторі.

Переваги нагрівального кабелю IN-TERM ADSV-20

Ви можете бути впевненими в ефективності системи обігріву, в якій використовується нагрівальний кабель IN-TERM ADSV-20, завдяки наступним його характеристикам: • Висока теплопровідність. • Наявність захисного екрану, який добре захищає від електромагнітних хвиль. • Здатність добре витримувати підвищені температури (захист від плавлення). • Високоміцна зовнішня оболонка, яка гарантує надійний захист кабелю від механічних пошкоджень. • Високий рівень вологостійкості, що дозволяє використовувати IN-TERM ADSV-20 при монтажі системи обігріву в місцях з підвищеною вологістю. Нагрівальний кабель практичний не тільки у використанні, він максимально зручний і в монтажі. Фахівці відзначають наступні позитивні аспекти роботи з IN-TERM ADSV-20: 1. Монтаж кабелю виконується в шар стяжки, товщиною 3-8 см. Оптимальна товщина стяжки прямопропорційно залежить від кількості тепла, яке потрібно акумулювати. 2. Необхідно у всьому приміщенні дотримуватися рівномірного кроку укладання: 12-16 см. 3. Розмір вигину кабелю не повинен перевищувати п'яти його діаметрів. 4. Кабель ь не рекомендується використовувати під меблями або великої побутової технікою - це може привести до перегріву магістралі.

Кабель двухжильний In-Term ADSV 20 купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання