м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Тепла підлога Nexans (Нексанс) Норвегія купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. ГарантіяNexans Millicabele Flex 24,9м 375Вт

1

Купить в Киеве Nexans Millicabele Flex 24,9м 375Вт, Ціна:Украина

4602 грн.

Кабель одножильний Nexans TXLP/1 300Вт 17,6м

1

Купить в Киеве Кабель одножильний Nexans TXLP/1 300Вт 17,6м, Ціна:Украина

2097 грн.

Нагрівальний кабель Nexans TXLP/2R 200Вт 11,7м

Купить в Киеве Нагрівальний кабель Nexans TXLP/2R 200Вт 11,7м, Ціна:Украина

2286 грн.

Нагрівальний мат Nexans Millimat 1м.кв 150Вт

1

Купить в Киеве Нагрівальний мат Nexans Millimat 1м.кв 150Вт, Ціна:Украина

3606 грн.

Терморегулятор Nexans N-COMFORT (Норвегія) 16 А / 3500 Вт

Купить в Киеве Терморегулятор Nexans N-COMFORT (Норвегія) 16 А / 3500 Вт, Ціна:Украина

1047 грн.

Терморегулятор Nexans N-Comfort TD

1

Купить в Киеве Терморегулятор Nexans N-Comfort TD, Ціна:Украина

1668 грн.

Nexans Millicabele Flex 30,2м 450Вт

Купить в Киеве Nexans Millicabele Flex 30,2м 450Вт, Ціна:Украина

4995 грн.

Кабель одножильний Nexans TXLP/1 400Вт 23,5м

Купить в Киеве Кабель одножильний Nexans TXLP/1 400Вт 23,5м, Ціна:Украина

2193 грн.
Лідер продажу!
Нагрівальний кабель Nexans TXLP/2R 300Вт 17,6м купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія. Купить электрический теплый пол в Киеве. Теплые полы цена. Купить Тепла підлога Nexans (Нексанс) Норвегія цена

Нагрівальний кабель Nexans TXLP/2R 300Вт 17,6м

1

Купить в Киеве Нагрівальний кабель Nexans TXLP/2R 300Вт 17,6м, Ціна:Украина

2595 грн.
Показано з 1 по 9 із 60 (7 сторінок)

Тепла підлога Nexans (Нексанс) Норвегія купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Торгова марка Nexans

Тепла підлога Nexans (Нексанс) бере свій початок, з того часу як і автомобільна компанія Mercedes - Benz, в 1926 був випущений перший нагрівальний кабель для теплої підлоги і створився авто концерн. І це порівняння не дарма, з цього часу компанія Nexsans як і Мерседес йдуть в ногу з часом! Nexans Norway AS (Негія) - найбільший виробник у світі з заводами в 40 країнах. Компанія має 5 спеціальних інститутів.

Завдяки цьому в початку XXI століття, торгова марка Nexans зробила патентування на унікальне без муфтове з'єднання. Що таке без муфтове з'єднання ?, - це з'єднання нагрівального елементу з кабелем живлення, тільки воно не боїться попадання води, це дуже важливо, якщо у вас трапиться потоп і вода просочиться під плитку, муфта вийде з ладу, а без муфтове з'єднання ні!

Купити теплу підлогу Nexans (Нексанс) Київ

На даний момент Nexans має дуже велику лінійку нагрівальних кабелів для різних систем:

- Нагрівальні мати Nexans MILLIMAT 150 - відразу під плитку,

- Нагрівальний кабель Nexans MILLICABLE FLEX 15 - відразу під плитку,

- Нагрівальний кабель Nexans TXPL - під стяжку.

А також ще багато інших кабелів під різні цілі.

Купити нагрівальний кабель Nexans (Нексанс) ви можете у нас в магазині для цього зв'яжіться з менеджером 093-754-82-60, або залишите заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин.

Тепла підлога «Nexans» (Норвегія): гарантія якості, надійності, ефективності

Зупинивши свій вибір на теплом поле «Nexans», ви можете бути абсолютно впевнені в бездоганній якості та надійності продукції. Своє виробництво представлений бранд почав у Франції, місто Ліон ще в 1897 році. Компанія стрімко розвивалася і на сьогоднішній день - це величезний холдинг, що включає в себе понад 100 заводів, які знаходяться в 40 країнах.

Крім того, в холдинг «Нексанс» входить 5 вузькопрофільних центрів, які спеціалізуються на вивченні, розробці та поліпшенні теплих підлог. В Україні представництво «Nexans» було відкрито в 2006 році в Києві, з того часу українці мають можливість купити і використовувати теплу підлогу цього виробника.

Тепла підлога Nexans: поразітелньая довговічність

Одним з основних вимог більшості користувачів до систем обігріву вважається їх надійність і довговічність. У цьому питанні, «Nexans» сміливо можна віднести до числа лідерів. В якості підтвердження бездоганної надійності теплих підлог цього виробника можна привести один цікавий факт: саме система теплої підлоги представленого виробника в 1938 році була встановлена ​​в місті Осло (Норвегія) в Кафедральному Соборі і вона продовжує справно працювати аж до наших днів. У чому секрет настільки вражаючою, практично легендарної, надійності теплих підлог «Нексанс»?

Одним з ключових секретів можна назвати застосування технології безмуфтового з'єднання холодного кінця і нагрівального елементу. Завдяки цьому методу з'єднання, вдалося досягти вражаючої безвідмовної надійності, як при використанні одножильного, так і двужільногонагревательного кабелю. Додатково, нагрівальний кабель має підвищену мехзанически захист, яка гарантується завдяки наявності захисного екрана, який виконаний по всій довжині кабелю у вигляді спеціальної суцільний трубки з алюмінію.

Багаторічна історія «Nexans»: причина зупинити вибір на цьому теплом поле

На сьогоднішній день, теплі підлоги «Нексанс» сміливо можна віднести до лідерів серед виробників. Багато користувачів, для яких важливі якість і надійність, зупиняють вибір саме на «Nexans». Історія виробника почалася в 1897 році: у французькому місті Ліон зареєстрували «Кабельне суспільство». Пізніше, в 1925 році виробництво придбала національна французька компанія «Compagnie Générale d'Électricité».

Завдяки новим можливостям, які відкривалися завдяки роботі у великій компанії, інженери винайшли перший у світі кабель, призначений для використання в обігріві, TXLP / 2R при монтажі систем теплих підлог. Це відкриття було зроблено і відразу ж на нього отримала патент «CGE» (Норвегія). Бренд «Nexans» з'явився через багато років, у 2000 році, але сьогодні саме цей бренд у всьому світі асоціюється з якісними теплими підлогами. Хоча примітно, що безпосередньо даний продукт виробляє лише один підрозділ величезного холдингу.

Тепла підлога Нексанс: якість, доступне кожному

Сьогодні, як і в сотнях інших країн, споживачі в Україні мають можливість підібрати і купити теплу підлогу «Nexans».

Існує кілька причин, чому теплі підлоги цього бренду користуються величезною популярністю:

• Можливість монтажу в різних приміщеннях.

• Використання унікальної технології безмуфтового з'єднання.

• Широкий асортимент нагрівальних кабелів і матів. Прийнявши рішення використовувати теплу підлогу «Nexans», ви можете бути повністю впевненими в його ефективності, економічності, а найголовніше - бездоганною надійності.

Теги: тепла підлога nexans купити київ ціна, millimat nexans купити київ ціна, nexans купити київ ціна, nexans millimat купити київ ціна, nexans millimat 150 купити київ ціна, nexans txlp купити київ ціна, nexans txlp 1 купити київ ціна, nexans txlp 2r купити київ ціна, nexans txlp / 2r купити київ ціна, nexans кабель купити київ ціна, nexans кабель купити купити київ ціна, nexans мат тепла підлога купити київ ціна, nexans України купити київ ціна, nexans України сайт купити київ ціна, кабель nexans купити київ ціна, тепла підлога nexans купити київ ціна, нагрівальний кабель nexans купити київ ціна, нагрівальний мат nexans купити київ ціна, тепла підлога nexans millimat купити київ ціна, тепла підлога nexans під плитку купити київ ціна, nexans кабель ціна купити київ ціна, nexans теплі підлоги купити київ ціна, nexans тепла підлога купити київ ціна, кабель nexans купити київ ціна, кабель гріє nexans купити київ ціна, кабель для теплої підлоги nexans купити київ ціна, кабельний теплий п ол nexans купити купити київ ціна, мат nexans купити київ ціна, мат тепла підлога nexans купити київ ціна, мати nexans купити київ ціна, мати тепла підлога nexans купити київ ціна, нагрівальні мати nexans купити київ ціна, нагрівальний мат nexans millimat купити київ ціна, нагрівальний мат nexans millimat купити купити київ ціна, підігрів підлоги nexans купити київ ціна, теплі підлоги nexans купити київ ціна, теплі підлоги nexans купити київ

Тепла підлога Nexans (Нексанс) Норвегія купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання