м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Тепла підлога Nexans (Нексанс) НорвегіяNexans Millicabele Flex 24,9м 375Вт

1

Ціна:

5835 грн.

Терморегулятор Nexans N-Comfort TD

1

Ціна:

2109 грн.

Nexans Millicabele Flex 30,2м 450Вт

1

Ціна:

6327 грн.
Лідер продажу!
Нагрівальний кабель Nexans TXLP/2R 300Вт 17,6м купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія. Купить электрический теплый пол в Киеве. Теплые полы цена. Купить Тепла підлога Nexans (Нексанс) Норвегія цена
Показано з 1 по 9 із 61 (7 сторінок)

Тепла підлога Nexans (Нексанс) Норвегія купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Торгова марка Nexans

Тепла підлога Nexans (Нексанс) бере свій початок, з того часу як і автомобільна компанія Mercedes - Benz, в 1926 був випущений перший нагрівальний кабель для теплої підлоги і створився авто концерн. І це порівняння не дарма, з цього часу компанія Nexsans як і Мерседес йдуть в ногу з часом! Nexans Norway AS (Негія) - найбільший виробник у світі з заводами в 40 країнах. Компанія має 5 спеціальних інститутів.

Завдяки цьому в початку XXI століття, торгова марка Nexans зробила патентування на унікальне без муфтове з'єднання. Що таке без муфтове з'єднання ?, - це з'єднання нагрівального елементу з кабелем живлення, тільки воно не боїться попадання води, це дуже важливо, якщо у вас трапиться потоп і вода просочиться під плитку, муфта вийде з ладу, а без муфтове з'єднання ні!

Купити теплу підлогу Nexans (Нексанс) Київ

На даний момент Nexans має дуже велику лінійку нагрівальних кабелів для різних систем:

- Нагрівальні мати Nexans MILLIMAT 150 - відразу під плитку,

- Нагрівальний кабель Nexans MILLICABLE FLEX 15 - відразу під плитку,

- Нагрівальний кабель Nexans TXPL - під стяжку.

А також ще багато інших кабелів під різні цілі.

Купити нагрівальний кабель Nexans (Нексанс) ви можете у нас в магазині для цього зв'яжіться з менеджером 093-754-82-60, або залишите заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин.

Тепла підлога «Nexans» (Норвегія): гарантія якості, надійності, ефективності

Зупинивши свій вибір на теплом поле «Nexans», ви можете бути абсолютно впевнені в бездоганній якості та надійності продукції. Своє виробництво представлений бранд почав у Франції, місто Ліон ще в 1897 році. Компанія стрімко розвивалася і на сьогоднішній день - це величезний холдинг, що включає в себе понад 100 заводів, які знаходяться в 40 країнах.

Крім того, в холдинг «Нексанс» входить 5 вузькопрофільних центрів, які спеціалізуються на вивченні, розробці та поліпшенні теплих підлог. В Україні представництво «Nexans» було відкрито в 2006 році в Києві, з того часу українці мають можливість купити і використовувати теплу підлогу цього виробника.

Тепла підлога Nexans: поразітелньая довговічність

Одним з основних вимог більшості користувачів до систем обігріву вважається їх надійність і довговічність. У цьому питанні, «Nexans» сміливо можна віднести до числа лідерів. В якості підтвердження бездоганної надійності теплих підлог цього виробника можна привести один цікавий факт: саме система теплої підлоги представленого виробника в 1938 році була встановлена ​​в місті Осло (Норвегія) в Кафедральному Соборі і вона продовжує справно працювати аж до наших днів. У чому секрет настільки вражаючою, практично легендарної, надійності теплих підлог «Нексанс»?

Одним з ключових секретів можна назвати застосування технології безмуфтового з'єднання холодного кінця і нагрівального елементу. Завдяки цьому методу з'єднання, вдалося досягти вражаючої безвідмовної надійності, як при використанні одножильного, так і двужільногонагревательного кабелю. Додатково, нагрівальний кабель має підвищену мехзанически захист, яка гарантується завдяки наявності захисного екрана, який виконаний по всій довжині кабелю у вигляді спеціальної суцільний трубки з алюмінію.

Багаторічна історія «Nexans»: причина зупинити вибір на цьому теплом поле

На сьогоднішній день, теплі підлоги «Нексанс» сміливо можна віднести до лідерів серед виробників. Багато користувачів, для яких важливі якість і надійність, зупиняють вибір саме на «Nexans». Історія виробника почалася в 1897 році: у французькому місті Ліон зареєстрували «Кабельне суспільство». Пізніше, в 1925 році виробництво придбала національна французька компанія «Compagnie Générale d'Électricité».

Завдяки новим можливостям, які відкривалися завдяки роботі у великій компанії, інженери винайшли перший у світі кабель, призначений для використання в обігріві, TXLP / 2R при монтажі систем теплих підлог. Це відкриття було зроблено і відразу ж на нього отримала патент «CGE» (Норвегія). Бренд «Nexans» з'явився через багато років, у 2000 році, але сьогодні саме цей бренд у всьому світі асоціюється з якісними теплими підлогами. Хоча примітно, що безпосередньо даний продукт виробляє лише один підрозділ величезного холдингу.

Тепла підлога Нексанс: якість, доступне кожному

Сьогодні, як і в сотнях інших країн, споживачі в Україні мають можливість підібрати і купити теплу підлогу «Nexans».

Існує кілька причин, чому теплі підлоги цього бренду користуються величезною популярністю:

• Можливість монтажу в різних приміщеннях.

• Використання унікальної технології безмуфтового з'єднання.

• Широкий асортимент нагрівальних кабелів і матів. Прийнявши рішення використовувати теплу підлогу «Nexans», ви можете бути повністю впевненими в його ефективності, економічності, а найголовніше - бездоганною надійності.

Тепла підлога Nexans (Нексанс) Норвегія купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання