м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Тонкий нагрівальний кабель Hemstedt DRПоказано з 1 по 9 із 16 (2 сторінок)

Тонкий нагрівальний кабель Hemstedt DR купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Тонкий нагрівальний кабель Hemstedt DR який монтується на монтажну стрічку. Укладається на готову стяжку перед укладанням плитки. Кабель встановлюється в клейовий шар для плитки і не піднімає рівень підлоги. Економить висоту підлоги. Більш швидкий прогрів в порівнянні з кабелем BR-IM для укладання в стяжку. Заміна мату - економія 25%!Тонкий нагрівальний кабель Hemstedt DR: оптимальне рішення для теплої підлоги під плитку

Якщо ви плануєте облаштувати систему теплої підлоги в приміщенні, в якому в якості підлогового покриття використовується керамічна плитка, слід уважно підійти до вибору комплектуючих системи обігріву. Завдяки мінімальній товщині, нагрівальний кабель Hemstedt DR прекрасно підходить для монтажу під плитку.

Для установки представленого електричного нагрівального кабелю застосовується спеціальна монтажна стрічка, на якій безпосередньо фіксується кабель. Монтаж проводиться в стяжку, а поверх кабелю укладається плитка. Процес облаштування теплої підлоги дозволяє уникнути необхідності в піднятті рівня підлоги: кабель Hemstedt DR монтується в шар плиткового клею. Крім зручності монтажу, даний спосіб установки дозволяє досягти максимально високого ККД системи обігріву ..

Можливість підібрати оптимальну систему теплої підлоги

Сучасні виробники систем обігріву істотно поліпшили технологію і конструкцію комплектуючих, що застосовуються для облаштування теплої підлоги. У порівнянні з попередніми моделями, сьогодні користувачам і фахівцям надається можливість підібрати ті характеристики теплої підлоги, які ідеально відповідають особливостям приміщення та очікуванням користувачів.

Нагрівальні кабелі призначені для застосування в наступних випадках:

• Монтаж в стяжку підлоги.

• Облаштування тонких теплих підлог.

• Тепла підлога в приміщеннях з покриттям підлоги у вигляді керамічної плитки.

Нагрівальний кабель Hemstedt DR можна ефективно використовувати, як для додаткового, так і для основного обігріву. При проектуванні системи, враховується її призначення, виходячи з якого, підбирається оптимальна потужність кабель. Якщо ви плануєте використовувати теплу підлогу для повноцінного обігріву приміщення - потужність нагрівального кабелю повинна становити до 250Вт / м.кв. У приміщеннях з дерев'яним покриттям підлоги потужність кабелю, що гріє не повинна перевищувати 100 Вт / м.кв.

Hemstedt DR - простий в монтажі, надійний в використанні

Конструкція нагрівального кабелю Hemstedt DR гарантує стабільну і довговічну роботу. Виробник використав під час розробки і виготовлення кабелю ретельно підібрані матеріали, завдяки чому гарантується його висока пожежна безпека і відмінна стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Конструкція представленого нагрівального кабелю і технологія його виробництва відповідає високим стандартам VDE (Союз електротехніків Німеччини). Завдяки цьому, ви можете розраховувати на безпечну і стабільну експлуатацію.

Тонкий нагрівальний кабель Hemstedt DR буде оптимальним рішенням в тих випадках, коли люди бажають встановити систему теплої підлоги, але, при цьому, не хочуть піднімати висоту підлог в приміщенні. Товщина кабелю становить лише 4 мм і під час монтажу він топиться в шар самовирівнюється суміші або плиткового клею. Додатковою перевагою застосування Hemstedt DR можна назвати швидкий монтаж, який вимагає набагато меншого часу в порівнянні з кабелями, монтаж яких виконується в піщано-цементну стяжку.

Зупинивши вибір на Hemstedt DR, ви можете розраховувати на наступні його переваги:

• Наявність фторполімерних ізоляції, яка має температуру плавлення +205 градусів і стійка до ультрафіолетового випромінювання.

• Суцільний алюмінієвий екран.

• Застосування безмуфтового з'єднання.

• Для підключення до живлення використовується один кінець.

Тонкий нагрівальний кабель Hemstedt DR купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання