м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Кабель для заливки в стяжкуПоказано з 1 по 9 із 67 (8 сторінок)

Кабель для заливки в стяжку купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Електричний нагрівальний кабель в стяжку - це надзвичайно високо продуктивний виріб, у різних виробників він має різні характеристики, які дають можливість обрати тип кабелю який відмінно підійде саме для вашого приміщення.

  • Одножильний кабель Nexans TXLP/1 виробляється в Норвегії, гарантія 20 років, товщина кабелю 6,5 міліметра має різні довжини від 17,6 до 185 метра.
  • Двухжильний нагрівальний кабель Nexans TXLP/2R якісне європейське виробництво з тривалою роботою виробу більше 50 років діаметр жили складає 7,5мм площі підігріву від 1,2 до 24 метра квадратних в залежності від кроку укладання кабелю та довжини виробу.
  • Нагрівальний кабель Hemstedt BR-IM Німеччина має прекрасні характеристики, безмуфтове з’єднання, потужність 17 ват на один метр, можливість підігріти будь яку площу від 0,5 м.кв до безкінечності (головне щоб завод встигав робити кабель) дає можливість швидко та рівномірно нагрівати підлогу для створення комфортних умов.
  • Кабель DEVIflex 18T Данія має високу популярність у покупців, оскільки продукт продається в Україні з 1991року, круглий кабель діаметром 6,9мм повна гарантія 20 років у конструкції підлоги
Нагрівальний кабель в стяжку має переваги перед іншими системами електро обігріву. За рахунок своєї конструкції та потужності на один метр погонний кабель рекомендовано монтувати в стяжку яка рівномірно нагрівається та довго зберігає набране тепло, що дає можливість використовувати систему як повний обігрів і забути про батареї. Також вихід із ситуації робити штроби коли в приміщенні вже готова стяжка а теплу підлогу забулися попередньо закласти в проект (хоча я б рекомендував використовувати тонкий нагрівальний кабель або мат який підіймає рівень теплої підлоги зовсім мінімально). Найголовніше це надійність, а також ціна. Перша електрична тепла підлога яка встановлювалися в квартирах і будинках для обігріву підлоги використовували одножильний кабель в стяжку, і ця система працює досі, більше 60 років. Також, якщо подивитися по ціновій категорії саме підігрів підлоги в стяжку, це найдешевший варіант електричної теплої підлоги що представлений на ринку.

Монтаж нагрівального кабелю, якщо ми хочемо використовувати теплу підлогу для повного опалення, рекомендуємо класти теплоізоляцію, гріючий кабель проводиться обов'язково поверх теплоізоляції, але важливий нюанс він не повинен її торкатися, це може вплинути в процесі експлуатації на ізоляцію кабелю, негативні наслідки - кабель перестане працювати. Щоб це уникнути між теплою підлогою і теплоізоляцією повинна бути стяжка або армована сітка яка не дасть провалитись. Такий «пиріг» дозволить нагрівальному дроту в стяжці рівномірно розігрівати поверхню під плиткою, або іншим покриттям. Укладання нагрівального кабелю проводиться з певним кроком, для того щоб створити потрібну нам потужність Ват на 1 метр квадратний. Комфортна потужність для різних приміщень: балкон - 170 -200 ват на квадратний метр, кухня, коридори, кімнати 130 -150, сан вузли, туалети 150-170 ват.І

Купити нагрівальний кабель в стяжку ви можете за допомогою он-лайн замовлення у нас на сайті, або зателефонувавши нашому менеджеру. Обирайте якісний продукт який буде радувати вас теплом цілу вічність.

Кабель для заливки в стяжку купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання