м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Кабель для заливки в стяжку купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Монтаж. Гарантія

Кабель для заливки в стяжку купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Монтаж. Гарантія

Нагрівальний кабель в стяжку має переваги перед іншими системами електро обігріву. Найголовніше це надійність, а також ціна. Перша електрична тепла підлога котрі встановлювалися в квартирах і будинках це був одножильний кабелю в стяжку, і ці системи працюють досі, а це більше 60 років. Також, якщо подивитися по ціновій категорії то кабель в стяжку, це найдешевший варіант електричної теплої підлоги що представлений на ринку.

Монтаж нагрівального кабелю, якщо ми хочемо використовувати для повного опалення, проводиться обов'язково поверх теплоізоляції, але важливий нюанс він не повинен торкатися, це може вплинути на ізоляцію кабелю, і це призведе до того що кабель перестане працювати. Щоб це уникнути між теплою підлогою і теплоізоляцією повинна бути стяжка або армована сітка і зверху залити від 3 сантиметрів стяжки. Такий пиріг дозволить нагрівального кабелю в стяжці рівномірно розігрівати поверхню під плиткою, або іншим покриттям. Укладання нагрівального кабелю проводиться з певним кроком, для того щоб задати потрібну нам потужність Вт на 1 метр квадратний. Комфортна потужність для різних приміщень: балкон - 170 -200 ват на квадратний метр, кухня, коридори, кімнати 130 -150, сан вузли, туалети 150-170 ват.

Купити нагрівальний кабель в стяжку ви можете за допомогою онлайн замовлення у нас на сайті, або зателефонувавши нашому менеджеру.

Кабель для заливки в стяжку купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання