м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Система сніготанення

Система сніготанення купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Скільки незручностей і проблем часом приносить нам сніг! Бурульки, замети на даху і сходах - все це не тільки створює дискомфорт, але і загрожує безпеці і здоров'ю людини. Саме тому в багатьох будинках встановлюють ефективні системи сніготанення та антиобледеніння.

Система сніготанення купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Монтаж. ГарантіяСистема сніготанення купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Монтаж.

Завдяки цій системі і високоякісним терморегуляторам утворення криги, падіння крижаних брил стає вчорашньою проблемою. Ви більше не будете ламати голову над тим, як запобігти руйнуванню фасаду або очистити дах від снігу.

Антиобледеніння працює за рахунок нагрівального кабелю, системи розподілу і автоматичної системи управління. Кабель повинен мати високу міцність і потужність, а також бути стійким до різких змін температури. У свою чергу, антиобледеніння захищає покрівлю від наросту льоду і забезпечує надійне функціонування водопостачальної системи.

Системи сніготанення теж працюють за допомогою автоматичного управління, а спеціальні терморегулятори фіксують ситуацію зі снігом. При необхідності самостійно вимикаються. Сніготанення і його система якісно очищають зовнішні поверхні від сніжної маси, зокрема дороги, мости, тротуари, покрівлю будинків, гаражів і т.д. Система також характеризується доступною конструкцією і її простою установкою, завдяки чому системи сніготанення можливі в будь-якому місці, навіть в банкоматі.

Давайте розглянемо підігрів покрівлі, водостоків, єндов, труб. Він має багато різних нюансів, які якщо не врахувати призведе до не ефективної роботи системи, і гроші ви витратите даремно.

"Теплий" "дах - це недостатньо ізольований дах, де витік тепла через її конструкції створює позитивну температуру на поверхні даху під шаром снігу. Безперервне утворення води від танення снігу призводить до обмерзання водостоків і появи бурульок. У разі "теплого" даху нагрівальний кабель повинен встановлюватися з розрахунку 50-60 Ватт на метр ринви або вертикального водостоку, і рекомендовано гріти край покрівлі.

"Холодний дах" являє собою - дах з хорошою теплоізоляцією. Дуже часто пізньої зими на таких дахах виникає проблема обмерзання. Сонячне тепло розтоплює сніг на даху, в той час як жолоби і водостоки можуть бути в тіні. Тала вода з даху замерзає в водостоках і утворює бурульки. На "холодних дахах" встановлена ​​потужність може бути знижена до 30-40 Вт/м ринви або вертикального водостоку.

Також розглянемо варіант підігріву Плоскої покрівлі.

Кабель обов'язково встановлюється у всіх зовнішніх водостічних трубах. У трубах, які розташовані всередині будівлі досить обігріти верхні 3-4 м і близько 1 м.кв навколо водостоку. При наявності переливу з різних рівнів покрівлі обігрівається місце переливу і можливі шляхи проходу талої води до найближчого водоприймача.

Можна звичайно самому відчищати дах будинку від льоду, але погодьтеся це не безпечно, особливо якщо висота більше 10м, як і для вас і для матеріалів покрівлі. Доріжки це простіше, сніг ви приберете, а обледеніння це вже складніше., На зледенілому покритті легко впасти, отримати собі травму. Зіскрібаючи лід з даху ви, впливаєте на матеріал, можете завдати шкоди, подряпати, зламати або порушити герметичність. Так що краще скористатися системами антиобледеніння і сніготанення, адже вони не прибирають лід, а запобігають взагалі його появі.!

 

Система сніготанення купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання