м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Нагрівальний мат Fenix LDTSПоказано з 1 по 9 із 16 (2 сторінок)

Нагрівальний мат Fenix LDTS купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Нагрівальні мати використовуються, коли необхідно мінімально підняти рівень підлоги або для швидкого обігріву підлоги. Монтаж проводиться на готову стяжку під підлогове покриття (найчастіше плитка) в клейовий розчин або суміш, що самовирівнюється.

Нагрівальний мат топиться в клейовий розчин, не підвищуючи висоту підлоги. Перед залиттям стяжки рекомендується укладати утеплювач. Якщо немає можливості укласти утеплювач перед залиттям стяжки, необхідно в стяжку додати керамзит або бетолайт (пінопласту крихта).

Має переваги над кабелем для укладання в стяжку:

1) більш швидкий прогрів підлоги (трохи економічніше);

2) більш рівномірне прогрівання (частіший крок укладання);

3) більш простий монтаж (не вимагає укладання чорнової стяжки на утеплювач);

4) має більш високу температуру плавлення внутрішньої ізоляції.

FENIX LDTS (Фенікс): нагрівальний мат під плитку (двожильний)

Тепла підлога досить часто монтується в кімнатах з плитковим покриттям підлоги - особливо це актуально для кухні та санвузли. При даному варіанті монтажу досить часто використовується двожильний нагрівальний кабель FENIX LDTS. Зупинивши вибір на представленої моделі, ви можете бути повністю впевненими в надійності, економічності і довговічності.

Конструкція FENIX LDTS дозволяє монтувати його безпосередньо під керамічну плитку в клейовий розчин. Завдяки цьому, процес монтажу теплої підлоги займає мінімум часу і зусиль.

Нагрівальний кабель FENIX LDTS поставляється у вигляді секцій шириною 50 см, в яких крок кріплення становить 7,6 см. Кабель оснащений ефективним захисним екраном, завдяки якому можлива експлуатація в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.

FENIX LDTS (Фенікс): простий монтаж теплої підлоги та надійна робота

Конструкція двожильного нагрівального мату забезпечує максимально швидкий і простий монтаж. Представлена модель має товщину 3 мм, що дозволяє монтувати його в шар плиткового клею. Наявність самоклеющейся стрічки гарантує максимально просту і швидку установку теплої підлоги.

Нагрівальний мат Fenix LDTS купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання