м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Нагрівальний мат Fenix LDTS MПоказано з 1 по 9 із 14 (2 сторінок)

Нагрівальний мат Fenix LDTS M купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Нагрівальні мати використовуються, коли необхідно мінімально підняти рівень підлоги або для швидкого обігріву підлоги. Монтаж проводиться на готову стяжку під підлогове покриття (найчастіше плитка) в клейовий розчин або суміш, що самовирівнюється. Нагрівальний мат топиться в клейовий розчин, не підвищуючи висоту підлоги. Перед залиттям стяжки рекомендується укладати утеплювач. Якщо немає можливості укласти утеплювач перед залиттям стяжки, необхідно в стяжку додати керамзит або бетолайт (пінопласту крихта). Має переваги над кабелем для укладання в стяжку:

1) більш швидкий прогрів підлоги (трохи економічніше);

2) більш рівномірне прогрівання (частіший крок укладання);

3) більш простий монтаж (не вимагає укладання чорнової стяжки на утеплювач);

4) має більш високу температуру плавлення внутрішньої ізоляції.

Fenix ​​(Фенікс) LDTS M 160 w / m2 - тонкий термомат під плитку

Тонкий термомат Fenix ​​(фенікс) LDTS M 160 w / m2 виробництва Чехії відповідає євро-стандартам якості і постачається за адекватною для України вартості, це робить його досить затребуваним на території нашої країни. Зупинивши вибір на електричному обігріві Fenix ​​(Фенікс) LDTS M 160 w / m2, варто зауважити те, що дана продукція розроблена спеціально для укладання на готову стяжку в плитковий клей, відмінно підійде для кімнат і житлових приміщень, де не бажано що б піднімався рівень висоти статі, а так само не потрібна установка додаткової тепло-ізоляції.

Даний тонкий термомат характерний від наявної лінійки Fenix ​​LDTS-160 всього лише лінійними розмірами. Замовити такий термомат можна на нашому сайті з доставкою по Києву і в будь-який населений пункт України. Особливості та параметри термомата Fenix ​​(фенікс) LDTS M 160 w / m2

Особливості термомата Fenix ​​(Фенікс) LDTS M 160 Вт / м2 в тому, що він виготовлений на основі двох-жильного нагрівального кабелю, у якого є один «холодний» кінець, яким проводиться підключення до електро-мережі. А це означає, що його монтаж зовсім легкий і з ним зможе впоратися практично кожен.

А також, даний термомат під плитку має низку таких переваг:

- Питома потужності такого мату цілком вистачає для монтажу теплої підлоги в якості додаткового обігріву житлових кімнат.

- Такий нагрівальний мат підійде для укладання як під кахель, так і під інші типи підлогових покриттів, монтаж проводиться безпосередньо під покриттям в шар плиткового клею.

- Термомат прогріває всю поверхню підлогового покриття рівномірно.

- Ізоляція кабелю виготовлена ​​з фтор-полімеру і сумісна з будь-яким клеєм, а також будівельної сумішшю.

Особливості монтажу Fenix ​​(Фенікс) LDTS M 160 w / m2

Нагрівальні мати чешського заводу Фенікс - Fenix ​​LDTS M 160 w / m2 є кабель зафіксований на підкладці у вигляді сітки з однаковим кроком. При монтажі таку сітку можна розрізати і провертати в потрібному напрямку, адже теплі підлоги монтуються лише там, де не планується установка меблів і великої побутової техніки.

Термомати Fenix ​​LDTS M 160 w / m2 мають мінімальну товщину, тому зовсім небагато піднімають рівень висоти статі. Купити нагрівальний мат Fenix ​​LDTS M 160 w / m2 ви можете прямо зараз, на нашому сайті.

Продукція цієї лінійки відрізняється доступною ціною і високою європейською якістю, тому не має вагомих конкурентів на ринку. Робіть замовлення зараз і ми зробимо доставку товару максимально швидко.

Нагрівальний мат Fenix LDTS M купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання