м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Терморегулятори для теплої підлогиТерморегулятор DEVIreg ™ Smart Wi-Fi

1

Ціна:

6087 грн.
Лідер продажу!
Терморегулятор Eberle FRE F2A-50 (Німеччина) купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія. Купить электрический теплый пол в Киеве. Теплые полы цена. Купить Терморегулятори для теплої підлоги цена

Терморегулятор Nexans N-Comfort TD

1

Ціна:

2109 грн.
Лідер продажу!
Терморегулятор Devireg Touch купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія. Купить электрический теплый пол в Киеве. Теплые полы цена. Купить Терморегулятори для теплої підлоги цена

Терморегулятор Devireg Touch

4

Ціна:

4672 грн.

Терморегулятор Profitherm WI-FI

1

Ціна:

2757 грн.
Показано з 1 по 9 із 28 (4 сторінок)

Терморегулятори для теплої підлоги купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Щоб тепла підлога працювала правильно необхідний терморегулятор.

З моменту як з'явилися перші системи електричної теплої підлоги, стало питання що ними треба якось керувати. Хтось пробивав підключати обігрів безпосередньо в мережу, але це було не зручно і не комфортно, забув вимкнути і температура підлоги дуже висока, і ходити гаряче. Для контролю нагріву підлоги були розроблені терморегулятори.

Спочатку регулятори були двох видів механічний і релейний, механічний терморегулятор мав датчик температури який був вбудований у  підлогу, і при досягненні потрібної температури вимикався. Релейний працював за іншим принципом годину працював годину не працював, датчика не мав.

Згодом і технічним прогресом на зміну релейного терморегулятора прийшов програмований, і він дуже швидко завоював довіру споживача, плюси програмованого регулятора, що можна йому задати цикли роботи, коли йому працювати а коли ні.

Наприклад у вашій сім'ї стандартний робочий тиждень, ви програмуєте зранку по буднях з 7.00 до 9.00, а ввечері з 18.30 до 23.00, а на вихідних на цілий день, дуже зручно і практично. По-перше економія електрики, а по-друге постійно в потрібний час тепла підлога.

За останні 5 років на ринку, на основі програмованих регуляторів почали робити сенсорні терморегулятори, і терморегулятори з Wi - Fi, щоб повністю йти в ногу з часом.

Терморегулятор має вбудований або виносний термодатчик, який встановлюється в вільної від прямого впливу опалювальних приладів зоні і постачає терморегулятор інформацією про температуру повітря в зоні розташування самого термодатчика. На основі цих даних терморегулятор управляє опалювальними приладами в приміщенні. Рекомендується встановлювати терморегулятори в тому ж приміщенні, де встановлені нагрівальні пристрої, крім приміщень з підвищеною вологістю, і розташовувати їх в зручному місці на стіні.

терморегулятори для теплої підлоги, купити терморегулятор, терморегулятор devi, терморегулятор wifi, купити терморегулятор для теплої підлоги, терморегулятор wi fi, терморегулятор nexans, nexans терморегулятор, wifi терморегулятор, терморегулятор devireg, wi fi терморегулятор, бездротової wifi терморегулятор, терморегулятор для теплої підлоги devi, терморегулятор для теплої підлоги wifi, терморегулятор з wifi, eberle терморегулятор, вай фай терморегулятор, купити сенсорний терморегулятор, комплект теплої підлоги з терморегулятором, терморегулятор devi touch, терморегулятор devi купити, терморегулятор devireg opti, терморегулятор devireg smart, терморегулятор devireg touch, терморегулятор eberle, терморегулятор in-term e51, терморегулятор in-term rtc 70, терморегулятор profitherm, терморегулятор rtc 70, терморегулятор вай фай, терморегулятор для підлоги devi, терморегулятор для теплої підлоги devi купити, терморегулятор Е51, терморегулятор Нексанс, терморегулятор з вай фай, терморегулятор тепла, терморе регулятора Еберле, торнео терморегулятор, eberle терморегулятори, in-term терморегулятор, wifi терморегулятор для теплої підлоги, терморегулятор devi devireg, терморегулятор харків, терморегулятор електронний devi, механічні терморегулятори, тепла підлога електричний терморегулятор, терморегулятор eberle купити, терморегулятор in-therm pwt-002 wifi, терморегулятор для систем сніготанення, терморегулятор для теплої підлоги купити, терморегулятор для теплої підлоги купити київ, терморегулятор для теплої підлоги з wifi, терморегулятор на теплу підлогу ціна, терморегулятор з wifi управлінням, терморегулятор теплої підлоги wifi, терморегулятор торнео, терморегулятори eberle , електрична тепла підлога терморегулятор, терморегулятори для теплої підлоги купити, eberle терморегулятори купити, терморегулятор для теплої devi, терморегулятори для систем сніготанення, терморегулятори для теплої підлоги купити київ

Терморегулятори для теплої підлоги купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання