м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Саморегулюючий нагрівальний кабель купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Монтаж. Гарантія

У даній категорії немає товарів.

Саморегулюючий нагрівальний кабель купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Монтаж. Гарантія

Відрізний саморегулюючий нагрівальний кабель для обігріву та захисту від замерзання трубопроводів, від снігу і льоду на дахах, для підтримання температур гарячої води. 

Саморегулюючі кабелі не мають холодних кінців і кінцевої муфти. Продаються довжиною від 1м.

Кабель має різні потужності Вт на  1 метр, що дозволяє обрати оптимальний варіант для вирішення поставлених задач обігріву. 

Принцип роботи саморегульованого кабелю

Між двома паралельними мідними провідниками кабелю по всій його довжині знаходиться температурозалежного елемент опору - полімер з вугільним пилом. При підключенні провідників до напруги 220 В, струм проходить через цей елемент опору і нагріває його. При нагріванні полімеру відбувається його розширення, збільшується відстань між вугільним пилом і, відповідно, збільшується опір. Це призводить до зменшення струму і зниження нагріву / потужності. Це пояснює ефект саморегулювання. Управління потужністю відбувається незалежно по всій довжині кабелю відповідно до температури навколишнього середовища кожної ділянки кабелю. При збільшенні температури середовища виділяється потужність кабелю знижується.

Саморегулюючий нагрівальний кабель Завдяки цій можливості саморегулювання попереджається перегрів окремих ділянок кабелю, так само як при його перехрещення або зіткненні з іншим кабелем. Завдяки паралельної подачі напруги на весь нагрівальний кабель він може бути скорочений в будь-якому місці. Це полегшує проектування і установку на об'єкті.

Необхідно дотримуватися максимально допустиму потужність для різних температур можливих при включенні кабелю.

Діаметр вигину кабелю повинен бути не менше 50 мм. Кабель може бути зігнутий тільки по плоскій стороні.

Для зменшення споживання електроенергії, ми настійно рекомендуємо при довжині кабелю більше 3 м включати його, використовуючи терморегулятори.

УВАГА!

Чи не поєднуйте два "вільних" провідника на кінці саморегульованого кабелю, це призведе до короткого замикання! Там повинна бути встановлена ​​ізолююча кінцева муфта (на початку саморегульованого кабелю повинна бути встановлена ​​перехідна муфта).

Є кілька різних типів саморегульованих кабелів.

1. використовується для систем сніготанення на дахах і в водостоках

2. використовується для всіх типів холодних труб для захисту від замерзання і затвердіння в'язких рідин в трубопроводах.

3. використовується для підтримки необхідної температури гарячої води або інших рідин у всіх типах труб


Саморегулюючий нагрівальний кабель купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання