м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Саморегулюючий нагрівальний кабель купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по Україні. Монтаж. ГарантіяПоказано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Саморегулюючий нагрівальний кабель купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по Україні. Монтаж. Гарантія

Саморегулюючий нагрівальний кабель - практичне і надійне рішення

Часто потрібно організувати обігрів трубопроводів, метою якого є їх захист від замерзання. Також, у багатьох будівлях власники бажають встановити систему на даху, що запобігає скупченню снігу і льоду. Для організації подібних систем обігріву відмінно підходить відрізний саморегулюючий нагрівальний кабель. Замовити його можна необхідної довжини - від 1 м. Крім того, виробники пропонують моделі різної потужності, що дозволяє підібрати оптимальний варіант в залежності поставлених завдань.

Саморегулюючий кабель: принцип роботи

Конструкція саморегульованого кабелю передбачає наявність по всій його довжині температурозависимого елемента опору, розташованого між двома паралельними мідними провідниками. Даний температурозавімий елемент складається з полімеру з вугільним пилом. Коли на провідники подається напруга 220 В, проходячи через елемент опору, струм нагріває його. Нагріваючись, полімер розширюється, що викликає збільшення відстані між вугільним пилом - це призводить до збільшення опору. В результаті, сила струму знижується, що викликає зменшення потужності і нагрівання.

Завдяки ретельно продуманій конструкції, досягається незалежне регулювання потужності по всій довжині кабелю, в залежності від температури навколишнього середовища. Завдяки такому механізму досягається запобігання перегріву окремих ділянок кабелю. Крім того, організація паралельної подачі напруги, кабель можна вкоротити в будь-якому місці, не турбуючись про його ефективності.

Щоб саморегулюючий кабель працював надійно і тривалий час, потрібне дотримання певних правил:

  • Вигин допускається тільки по плоскій стороні і діаметр вигину повинен бути більше 50 мм.
  • Для кабелів довжиною більше 3 метрів, рекомендується використання терморегуляторів.

Вимоги до експлуатації саморегулюючого кабелю

Щоб саморегулюючий нагрівальний кабель працював справно, не допускається пряме з'єднання двох «вільних» провідників - використовуйте кінцеву і перехідну муфти. Також, важливо правильно підібрати тип саморегульованого кабелю:

1. Для системи сніготанення в водостоках і на дахах.

2. Для холодних труб з метою запобігання замерзання в'язких рідин.

3. Для підтримки необхідної температури гарячої води та інших рідин в трубах.

Саморегулюючий нагрівальний кабель купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання