м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Саморегулюючий нагрівальний Кабель Nexans DEFROST PIPE 30 AO

Описание Саморегулюючий нагрівальний Кабель Nexans DEFROST PIPE 30 AO Характеристики

Модель:
Nexans
Виробник:
Nexans (Нексанс)
Наявність:
Є в наявності

Ціна:

468 грн.


Кращі ціни на теплу підлогу
Гарантія на продукцію
Всі види оплат
Доставка за 3 дні

Саморегулюючий нагрівальний кабель Nexans DEFROST PIPE 30 AO (Нексанс Дефрост Пайп) - надійність, ефективність, економічність

Щоб система опалення виправдала очікування користувачів, до її монтажу слід підійти максимально відповідально. Одними з найбільш важливих критеріїв вважаються правильний вибір складових системи (матеріалів) і раціональний розрахунок її облаштування.

За спостереженнями багатьох фахівців, саморегулюючий нагрівальний кабель DEFROST PIPE відповідає високим стандартам якості і здатний забезпечити оптимальну роботу всієї системи.

Конструкція саморегульованого нагрівального кабелю Nexans DEFROST PIPE 30 AO (Нексанс Дефрост Пайп) - підстава для впевненості в надійності

Для того, щоб гарантувати користувачам надійність роботи і тривалий термін служби, в кабелі використовуються якісні матеріали та виготовлений він із застосуванням сучасних технологій.

Саморегулюючий нагрівальний кабель Nexans DEFROST PIPE 30 AO (Нексанс Дефрост Пайп) складається з пари струмопровідних жил, з'єднаних спеціально розробленої матрицею. Особливістю даної матриці є її унікальний склад, який здатний змінювати свій опір в залежності від зовнішньої температури, а разом з опором пропорційно змінюються потужність і температура кабелю.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання