м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Нагрівльний мат In-Term (Чехія)Тонкий мат In-Term 0,8м.кв 170Вт

Ціна:

1190 грн.

Тонкий мат In-Term 1,4м.кв 270Вт

1

Ціна:

1660 грн.

Тонкий мат In-Term 1,7м.кв 350Вт

Ціна:

1820 грн.

Тонкий мат In-Term 2,2м.кв 460Вт

1

Ціна:

2170 грн.

Тонкий мат In-Term 2,7м.кв 550Вт

Ціна:

2420 грн.

Тонкий мат In-Term3,2м.кв 640Вт

Ціна:

2760 грн.

Тонкий мат In-Term 3,6м.кв 720Вт

Ціна:

3110 грн.

Тонкий мат In-Term 4,4м.кв 870Вт

Ціна:

3960 грн.

Тонкий мат In-Term 5,3м.кв 1080Вт

Ціна:

4380 грн.
Показано з 1 по 9 із 14 (2 сторінок)

Нагрівльний мат In-Term (Чехія) купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія


Нагрівальні мати In-Term (Чехія) призначені для укладання на чистову стяжку, в приміщеннях, де немає можливості підняти рівень підлоги. Їх ключова відмінність від нагрівальних матів інших виробників, це потужність 200 Вт на метр квадратний. Завдяки цій перевазі, забезпечується максимально швидкий прогрів підлоги. Так само, нагрівальні мати In Term (Чехія) порадують споживачів бюджетної ціною, і європейською якістю продукції.

Нагрівальні мати In-Term (Чехія): оптимальне співвідношення ціни і якості

Досить часто система теплої підлоги монтується в тих приміщеннях, в яких використовується керамічна плитка в якості підлогового покриття. Наприклад, люди прагнуть облаштувати цю додаткову систему обігріву на кухні, в коридорі, санвузлі або лоджіях. Причиною цієї тенденції можна назвати те, що, сама по собі, керамічна плитка холодна на дотик, а монтаж теплої підлоги дозволяє досягти максимально комфорту і затишку в кімнаті. При плануванні монтажу теплої підлоги під плитку, рекомендується ретельно підійти до вибору нагрівального мату.

Багато фахівців рекомендують своїм клієнтам використовувати чеську марку In-Term, яка відрізняється надійністю, зручністю в експлуатації і оптимальною потужністю 180 Вт. / Кв.м. Представлена марка електричних нагрівальних матів відрізняється хорошим поєднанням якості і ефективністю обігріву. Крім того, теплі підлоги In-Term вважаються досить економічними - ці критерії спонукають багатьох користувачів зупиняти свій вибір саме на даному виробники.

Продукція In-Term виготовляється в Чехії на потужностях всесвітньо відомого бренду Fenix, що служить запорукою її бездоганної якості, надійності і практичності. Нагрівальні мати In-Term в стяжку або шар плиткового клею. Завдяки тому, що гріють жили мають високотемпературну фторполімерних ізоляцію, гарантується тривалий термін експлуатації і досягається підвищена зносостійкість системи.

Переваги використання нагрівальних Мато In-Term (Чехія)

Зупинивши вибір саме на нагрівальних матах In-term, ви можете розраховувати на ефективний і комфортний обігрів. Ключовим фактором, що гарантує високу якість обігріву, є підвищена потужність нагрівального мату, яка становить 18,5Вт / м при 220В. Люди часто вибирають саме цю модель нагрівальних матів завдяки бездоганній репутації In-Term, позитивна практика використання комплектуючих при монтажі теплої підлоги в різних приміщеннях дозволяє розраховувати на:

• Комфортний обігрів при мінімальному енергоспоживанні.

• Завдяки високотехнологічному виробництву та застосуванню передових розробок, In-Term поєднує в собі економічність і можливості гнучкого налаштування.

• Гарантується довгий термін експлуатації.

Нагрівльний мат In-Term (Чехія) купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання