м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Тепла підлога In-Term ЧехіяКабель In-Term ADSV 20 8м. 170Вт

1

Ціна:

920 грн.

Тонкий мат In-Term 0,8м.кв 170Вт

Ціна:

1190 грн.

Кабель In-Term ADSV20 14м 270Вт

1

Ціна:

1200 грн.

Тонкий мат In-Term 1,4м.кв 270Вт

1

Ціна:

1660 грн.

Кабель In-Term ADSV20 17м 350Вт

Ціна:

1320 грн.

Тонкий мат In-Term 1,7м.кв 350Вт

Ціна:

1820 грн.

Кабель In-Term ADSV 20 22м 460Вт

Ціна:

1500 грн.

Тонкий мат In-Term 2,2м.кв 460Вт

1

Ціна:

2170 грн.

Кабель In-Term ADSV 20 27м 550Вт

Ціна:

1620 грн.
Показано з 1 по 9 із 28 (4 сторінок)

Тепла підлога In-Term Чехія купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Безкоштовний монтаж теплої підлоги.

Лінійка нагрівальних матів підвищеної потужності 200Вт м.кв виробництва FenixGrup.

Нагрівальні мати In-Term (Чехія) призначені для укладки на чисту стяжку, в приміщення, де немає можливості підміняти рівень підлоги. Їх ключове відмінність від нагрівальних матів інших виробників, це потужність 200 Вт на метр квадратний.

Через це переважає, забезпечується максимально швидкий прогрів.

Так, нагрівальні мати In-Term (Чехія) порадують споживачів бюджетною ціною, і європейською якістюі продукції.

Купити теплу підлогу In-Term (Інтерм) в Києві з доставкою по Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете купити Нагрівальні мати In-Term (Інтерм), Нагрівальні мати In-Therm Eko, Кабель двожильний In-Term ADSV - за найкращими цінами.

Тепла підлога In-term (Інтер) Чехія

Тепла підлога Интерм розроблений в Чехії на сучасному високотехнологічному обладнанні бренду електричного обігріву Фенікс. Вироблена продукція - Нагрівальний кабель в стяжку і нагрівальні мати для укладання під плитковий клей мають високу зносостійкість завдяки високо-температурної фтор-полімерній ізоляції нагрівальних жил.

Теплі підлоги Interm (Інтерм) - модельний ряд

Нагрівальний кабель для підігріву підлоги In-term на відміну від інших українських брендів має значно вище потужність 18,5 Вт на метр погонний при 220 Вт в електричній мережі. Тонкі термомати розраховані для монтажу під шар плиткового клею, їх потужність складає 180Вт на метр квадратний.

Гарантія на теплі підлоги In-term (Інтерм) - 15 років

Купити теплу підлогу In-term (Ін-терм) можна вже сьогодні в нашому інтернет магазині tepla-pidloga.com.ua Своєю появою на ринку систем електричного обігріву теплих підлог бренд In-term (Інтерм) зобов'язаний заводу Fenix ​​в Чехії, історія якого починалася в далекому 1990 році в населеному пункті Есеник. На початку свого становлення завод займався виробництвом та наданням послуг власних опалювальних систем. Продукція Фенікс досить швидко увійшла в життя жителів Чехії, особливою перевагою було якість і високотехнологічність.

Лише через декілька років, про теплі підлоги Fenix ​​вже знали за кордоном - системи еклектріческого обігріву почали поставлятися в Словацьку Республіку. Незабаром в Словаччині відкрилося представництво компанії повного циклу. Через деякий час, керівники компанії називають той час переломним, тому що саме тоді з поставок до Словаччини почався виток стрімкого зростання.

Сьогодні Fenix ​​(Фенікс) є великим холдингом і управляється 6-ю торговими співтовариствами, крім того має в своєму складі окрему фірму для управління активами і надання фінансових послуг співробітникам. Сьогодні Теплі підлоги Fenix ​​(Фенікс) експортується в 38 країн світу.

Як же з'явився на світло бренд In-term (Інтерм)?

Популярність виробництва Fenix ​​і затребуваність їх продуктової лінійки дала можливість для подальшого розвитку. Крім електричних теплих підлог, під брендом Fenix ​​(Фенікс) виробляються конвектори, теплові панелі, інфрачервона плівка з тонким нагрівальним кабелем і теплові мати. У 2000-х роках було прийнято рішення про створення окремого бренду для виробництва готових систем електричного обігріву підлог - це і було зародження бренду In-term в Україні.

На сьогоднішній день під цією торговою маркою випускаються двох-жильні нагрівальні кабелю із суцільним алюмінієвим екраном і тонкі нагрівальні мати під плитку, а також терморегулятори. Тепла підлога Ін-терм відмінно просунувся на території України, завдяки всесвітньо відомому імені заводу Fenix ​​(Фенікс).

Незабаром на практиці підтвердилося, що продуктова лінійка бренду відповідає заявленому стандартам європейської якості і володіє відмінними перевагами:

- Економічність. З обігрівом In-term (Інтерм) можна не турбуватися про рахунки за електроенргію - сучасні технології та інноваційна техніка на виробництві зробили цей теплі підлоги технологічними і економними;

-Тривалий термін служби і безперебійна робота такого рішення, як система електричного обігріву Интерм, на першому місці. На виробництві In-term проводиться суворий контроль якості всієї продукції на кожному етапі, який дозволяє виявити шлюб до збірки і відправки продукції в магазини;

-Завищені тарифи на обігрів газом спонукають шукати альтернативні варіанти. Тепла підлога електричний In-term (Інтерм) може бути встановлений в якості основної системи опалення, а в разі необхідності в якості додаткової.

Зупинивши свій вибір на теплих підлогах In-term, важливо знати, яке підлогове покриття планується використовуватися в місцях монтажу системи опалення, тому що нагрівальні мати торгової марки Интерм бажано використовувати під плитку.

У нашому інтернет магазині tepla-pidloga.com.ua можна купити плівковий інфрачервоний тепла підлога Интерм за найкращими цінами в Україні.

Ми пропонуємо приємні ціни на всі види теплих підлог, так як працюємо безпосередньо з проівзодітеля кращих торгових марок для електричного обігріву підлог. Ви можете замовити тепла підлога Інтерм, а так само отримати безкоштовну консультацію наших фахівців в телефонному режимі.

Тепла підлога In-Term Чехія купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання