м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Універсальний тонкий нагрівальний кабель Fenix ADSV18Показано з 1 по 9 із 14 (2 сторінок)

Універсальний тонкий нагрівальний кабель Fenix ADSV18 купити за найкращою ціною. Доставка. Монтаж. Гарантія

Універсальний тонкий кабель Fenix ​​ADSV18 (Фенікс) монтується прямо під плитку. Легко і просто розташовуються і в складних за формою площах. У поєднанні з належною системою термо-регулювання забезпечують економічну експлуатацію.

Тонкий нагрівальний кабель ADSV18: спосіб застосування

Використовується як для систем основного опалення , так і для систем комфортного обігріву підлоги . Нагрівальний кабель розміщують безпосередньо під верхнім настилом, як правило, в стягуванні або в в суміші, що самовирівнюється. Перевагою використання тонкого кабелю, що гріє Fenix ​​ADSV18 є зручність монтажу і гнучкість при експлуатації.

Тонкий нагрівальний кабель Fenix ​​ADSV: гарантія бездоганної роботи теплої підлоги

Щоб тепла підлога в приміщенні працював довго і абсолютно справно, необхідно при його облаштуванні використовувати якісні комплектуючі. Двожильний тонкий нагрівальний кабель Fenix ​​ADSV гарантує якість, надійність і економічність теплої підлоги. Дана модифікація тонкого нагрівального кабелю є екранованої, його діаметр становить 4,0 мм, а потужність - 18 Вт / м.

Експлуатаційні характеристики дозволяють успішно використовувати нагрівальний кабель Fenix ​​ADSV, як для додаткового, так і для основного обігріву приміщення. На чеському заводі до кабелю, що гріє Fenix ​​ADSV спочатку приєднані: провід живлення і муфти (термозбіжна ізоляційна сполучна і кінцева).

Тонкий нагрівальний кабель Fenix ​​ADSV - Бездоганна якість - гарантія надійності

Чеське виробництво є гарантією, що представлена ​​модель нагрівального кабелю відповідає високим європейським і міжнародним стандартам. Виробник особливу увагу приділив якості використовується ізоляції.

Зовнішня ізоляція є полівінілхлоридної, а внутрішня виготовлена ​​з тефлону FEP, гранична температура плавлення якого становить 260 C.

Універсальний тонкий нагрівальний кабель Fenix ADSV18 купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки
Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання