м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Саморегулюючий відрізний нагрівальний кабель Nexans DEFROST PIPE 40 AO

Описание Саморегулюючий відрізний нагрівальний кабель Nexans DEFROST PIPE 40 AO Характеристики

Модель:
Nexans
Виробник:
Nexans (Нексанс)
Наявність:
Є в наявності

Ціна:

483 грн.


Кращі ціни на теплу підлогу
Гарантія на продукцію
Всі види оплат
Доставка за 3 дні

Nexans DEFROST PIPE 40 AO (Нексанс Дефрост Пайп) - ефективний саморегулюючий відрізний нагрівальний кабель

В Україні особливості клімату така, що пізньої осені та взимку на дахах і в водостоках може активно утворюватися лід. Щоб запобігти подібному, багато власників будинків приймають рішення облаштувати спеціальну систему обігріву.

Саморегулюючий відрізний нагрівальний кабель DEFROST PIPE 40 AO прекрасно зарекомендував себе при облаштуванні додаткового обігріву, який забезпечує справне функціонування ємностей різного призначення і трубопроводів.

Продумана конструкція саморегулюючого відрізного нагрівального кабелю Nexans DEFROST PIPE 40 AO (Нексанс Дефрост Пайп) - гарантія ефективності

Виробник ретельно продумав конструкцію саморегульованого нагрівального кабелю DEFROST PIPE 40 AO, благодар чому, системи з його використанням - ефективний засіб, що запобігає переохолодження дахів і технічних поверхонь відсотків, також цей тип кабелю часто використовується в облаштуванні систем антіобледеніння.

Кабель Nexans DEFROST PIPE 40 AO (Нексанс Дефрост Пайп) влаштований таким чином, що в автоматичному режимі здатний контролювати температуру і, якщо вона перевищує гранично допустиму норму - знижувати її. Залежно від особливостей використання, можна підібрати оптимальний розмір, тип і товщину ізоляції.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання