м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Саморегулюючий Кабель Nexans DEFROST PIPE 15 AO

Описание Саморегулюючий Кабель Nexans DEFROST PIPE 15 AO Характеристики

Модель:
Nexans
Виробник:
Nexans (Нексанс)
Наявність:
Є в наявності

Ціна:

339 грн.


Кращі ціни на теплу підлогу
Гарантія на продукцію
Всі види оплат
Доставка за 3 дні

Саморегулюючий кабель DEFROST PIPE-15 - гарантія надійності і практичності

Зупинивши вибір на саморегулюючому кабелі DEFROST PIPE, ви можете розраховувати на його надійність і універсальність. Реконструкція представленої моделі саморегульованого кабелю передбачає наявність двох струмопровідних жил, з'єднаних матрицею. Ця спеціальна матриця, гарантує можливість кабелю автоматично змінювати вихідний потужності і тепловіддачі, враховуючи зміни зовнішньої температури. Завдяки тому, що зміни можуть відбуватися не обов'язково по всій довжині кабелю, а на окремих його ділянках, досягається максимально тривалий термін експлуатації.

Nexans DEFROST PIPE 15 AO. Продумана конструкція - широкі сфери використання

Виробник ретельно розробив конструкцію саморегульованого кабелю DEFROST PIPE. Завдяки чому досягаються максимально широкі сфери його використання. Представлений саморегулюючий кабель прекрасно підійде для монтажу системи, що запобігає промерзання труб, підтримки необхідної температури труб, захисту жолобів, водостоків і дахів від намерзання льоду. Завдяки зовнішньої ізоляції, кабель захищений від УФ випромінювання.

Не потребує додаткового обладнання для керування, проте можна використовувати з терморегулятором для відключення в теплу пору року

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання