м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Саморегулюючий Кабель Nexans DEFROST PIPE 20 AO

Описание Саморегулюючий Кабель Nexans DEFROST PIPE 20 AO Характеристики

Модель:
Nexans
Виробник:
Nexans (Нексанс)
Наявність:
Є в наявності

Ціна:

453 грн.


Кращі ціни на теплу підлогу
Гарантія на продукцію
Всі види оплат
Доставка за 3 дні

Саморегулюючий кабель Nexans (Нексанс) DEFROST PIPE-20 - гарантія бездоганної роботи

Безумовно, що від сучасних систем обігріву очікується надійність, ефективність і довговічність, особливо ці вимоги пред'являються до систем промислового призначення. Конструкція саморегульованого кабелю Nexans DEFROST PIPE-20  (Нексанс Дефрост Пайп) розроблена таким чином, щоб гарантувати користувачеві максимально можливу ефективність.

Ретельно продумана конструкція саморегулюючого Кабелю Nexans DEFROST PIPE 20 AO (Нексанс Дефрост Пайп): тривалий термін служби і ефективність

Дана модель саморегульованого кабелю складається з двох струмопровідних жил, що з'єднуються спеціальною матрицею. Сполучна матриця характерна тим, що її тепловіддача і вихідна потужність здатні змінюватися в залежності від зовнішньої температури. Завдяки цьому, коли температура навколишнього середовища збільшується, відповідно збільшується і опір матриці - при цьому, вихідна потужність і тепловіддача зменшуються. А при зниженні температури навколишнього середовища, тепловіддача та вихідна потужність зростають.

Конструкція відрізного нагрівального кабелю Nexans DEFROST PIPE 20 AO (Нексанс Дефрост Пайп) для систем антиобледеніння  дозволяє змін відбуватися навіть на невеликих його ділянках, що дозволяє досягти максимальної ефективності та тривалого терміну експлуатації.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання